System nagłośnieniowy RCF HDL 6-A trafił do firmy EVENTteam

0

Kompaktowy, lekki i do tego niezwykle skuteczny nagłośnieniowy system liniowy? Firma EVENTteam postawiła na RCF HDL 6-A. Mimo, że najmniejszy członek rodziny HDL, to prezentuje się bardzo godnie i z powodzeniem zdobywa zaufanie kolejnych realizatorów dźwięku, również w naszym kraju.

Firma EVENTteam Paweł Sawicki zaopatrzyła się w system Line Array RCF HDL 6-A. Jest to firma zajmująca się kompleksową organizacją i obsługą wszelkiego rodzaju eventów, imprez masowych, integracyjnych i okolicznościowych czy wydarzeń sportowych. System ten był zakupiony głównie z myślą o zespole Enej, z którym firma mocno współpracuje.

“Podczas wyboru systemu, poza jakością dźwięku, ważne dla mnie były gabaryty i waga a ten system jest wyjątkowo lekki. Grono ośmiu sztuk z ramą waży tylko 100 kg! Przy takich gabarytach HDL 6-A zaskakuje też zadziwiająco dużą skutecznością jak na takie małe przetworniki. Na pochwałę zasługuje rama, która jest bardzo uniwersalna. Możemy dzięki niej powiesić system, stackować go na nóżkach, postawić na statywie lub wkręcić ramę we flanszę statywu z gwintem M20.”

– komentuje Marek Ignatiuk, obsługujący system

Dwa lata temu, firma Arcade Audio (dystrybutor marki RCF w Polsce) organizowała odsłuchy systemu RCF HDL6-A, które odbywały się w studio firmy Arcade Audio na ul. Galicyjskiej 2 w Michałowicach. Nic tak nie pomaga w wyborze i doborze sprzętu jak usłyszenie go na żywo, tak więc jeśli szukacie czegoś podobnego do swoich wydarzeń to dystrybutor z pewnością Wam pomoże lub wskaże firmy nagłośnieniowe, które korzystają z tego zestawu. Opinia praktyków jest zawsze najcenniejsza!

Główne cechy systemu RCF HDL 6-A:

  • 1400 W, dwudrożne wzmocnienie
  • 131 dB max SPL
  • 1.7″ neodymowy driver ciśnieniowy
  • 2 x wysokiem mocy neodymowe 6.5″ woofery
  • 48 kHz, 32 bit procesing DSP
  • Konstrukcja symetryczna
  • Niska waga: 11,5 kg (jeden moduł)
  • Przetwarzanie FiRPHASE

Więcej szczegółów technicznych:
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here