System nagłośnieniowy Mackie – Reach

402

Nagłośnienie Mackie to uznane rozwiązania. Pozbawione wad konstrukcyjnych, głośniki Mackie cieszą się niezmąconą opinią wśród klientów marki.

Pozbawione wad konstrukcyjnych systemy Mackie należą do tych, których opinia nadal cieszyć się może najwyższymi notami. I podobnie jest z systemem Reach.
Mackie stworzyło system, dzięki któremu nagłośnimy nie tylko imprezę w niewielkiej sali. Nagłośnimy nim wokal, gitarę czy pianino. Świetnie sprawdzi się również jako nagłośnienie konferansjerki i sprzęt na którym odtworzymy nagrane pliki audio.

Mackie Reach kosztuje jakieś 3800 PLN, jednak przy parametrach technicznych jakie oferuje, wydaje się to być ceną niewygórowaną.
16 efektów, 3 pasmowy EQ dla każdego kanału wejściowego, wbudowany filtr antysprzężeniowy Feedback Destroyer, czy 4 presety aplikacji – PA, DJ, Solo, Voice sprawiają, że Reach to przyjemny w obsłudze sprzęt o wielu możliwościach.
System Mackie może wytworzyć 720W mocy. Sprzęt jest również bardzo elastyczny, gdyż 4 wejścia i wyjścia XLR i 1/4″ combo pozwalają podpiąć mikrofony, gitary i inne instrumenty.

Więcej dowiecie się na stronie producenta www.mackie.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicinfo.pl