Soundcraft Vi7000 podczas koncertu wielkanocnego Andrea Bocelli

0

Soundcraft Vi 7000 to flagowa konsoleta mikserska, która wraz z nieco mniejszym bratem Vi 5000 weszła na rynek w 2015 roku. Potężna moc obliczeniowa oraz funkcjonalność sprawiają, że są jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań do dużych i profesjonalnych zastosowań koncertowych.

W zeszłym tygodniu został wyemitowany w telewizji koncert „Cud życia” Andrei Bocellego, który był współorganizowany przez Województwo Podlaskie. Razem ze słynnym tenorem zaśpiewał również jego syn Matteo. Podczas rejestracji koncertu w warszawskim Ufficio Primo towarzyszyła im Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz zespół wokalny Warszawskiej Opery Kameralnej, pod batutą Carlo Berniniego.

Andrea Bocelli to włoski śpiewaktenorkompozytor, autor piosenek, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Jest najlepiej sprzedającym się śpiewakiem na świecie i jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii. Wszystkie jego albumy sprzedały się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy na całym świecie. Zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych i filmowych.

Nagłośnieniem koncertu zajęli się specjaliści z firmy nagłaśniającej GMB PRO SOUND. Najwyższej jakości dźwięk tego niezwykłego wydarzenia gwarantowała umożliwiająca obsługę do 384 kanałów I/O konsoleta Soundcraft Vi7000. Mikser m.in. oferuje znakomitych 8 efektów Lexicon, dynamiczne korektory BSS DPR901ii, automixer od Studera, protokoły Madi i Dante w standardzie oraz monitorowanie mikrofonów bezprzewodowych AKG, Shure, Sennheiser z poziomu wbudowanego ekranu konsolety.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.soundcraft.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here