Shure KSM8, mikrofon który zrewolucjonizuje scenę?

1

KSM8 to absolutna nowość w ofercie marki Shure. Jest to pierwszy na świecie dynamicznym, kardioidalny mikrofon dwu-membranowy stworzony dla wokalistów.

Opatentowany dwu-membranowy przetwornik, praktycznie eliminuje efekt zbliżeniowy, zapewnia jeszcze większą separację od dźwięku z poza osi oraz zapewnia klarownośc sygnału i kontrolę feedbacku.

Zastosowanie

KSM8 redefiniuje technologię mikrofonów dynamicznych zarówno dla artystów jak i inżynierów audio. Praktycznie eliminuje efekt zbliżeniowy i zapewnia niezrównaną dokładność w reprodukcji głosu przy minimalnej korekcji EQ i processingu sygnału. Został stworzony do użytku w dużych i skomplikowanych systemach dźwiękowych. Zapewniającąc absolutną klarowność dźwięku KSM8 świetnie sprawdzi się w studio, na scenie jak i w broadcaście.

KSM8-Option-1

Charakterystyka

KSM8, dzięki swojej konstrukcji ma bardzo szeroki sweet spot a przez budowę dwumembranową zapewnia pełną kontrolę nad efektem zbliżeniowym. Dodatkowo neutralna odpowiedź częstotliwościowa w środkowym i górnym paśmie sprawia, że mikrofon nie wymaga zaawansowanej obróbki zewnętrznej, dostarczając zwarty, naturalnie brzmiący dźwięk – niezależnie od umiejscowienia mikrofonu oraz ustawienia go przez artystę.

Unidyne III vs. Dualdyne

Przetwornik Unidyne III oferuje pojedyncza membranę z pneumatycznym zawieszeniem przetwornika. Zaawansowana technologia konstrukcji Dualdyne wywodzi się zastosowania drugiej membrany. Oprócz membrany aktywnej, została dodana druga, pasywna membrana, która jest częścią drogi sygnału w przetworniku, co pozwala całkowicie zapanować nad efektem zbliżeniowym.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here