Sennheiser z promocjami na październik ponad 40%!!!

0

To nie żart! Z okazji 75-lecia marki Sennheiser na rynku, producent co jakiś czas przygotowuje atrakcyjne oferty cenowe, a tym razem w niewiarygodnie niskiej cenie kupicie legendarny mikrofon MD 421-II i studyjne słuchawki HD 200 PRO. Sprawdźcie koniecznie!

Sennheiser MD 421-II to jeden z najbardziej uznanych mikrofonów do nagrywania, występów na żywo i broadcastingu. Do końca października będzie dostępny w cenie 999 zł (obniżka o ponad 40%). Z kolei studyjne słuchawki Sennheiser HD 200 PRO będą dostępne w cenie 219 zł (zamiast 319 zł) do końca roku. Te i inne aktualne promocje można sprawdzić na stronie www.sennheiser.pl/sklep/promocje. 

Sennheiser MD 421-II

Dynamiczny mikrofon MD 421-II zapewnia niesamowitą wszechstronność i sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Wprowadzony na rynek w 1960 roku jako MD 421, ten klasyczny mikrofon kardioidalny zapewnia czysty, naturalny dźwięk, oferując jednocześnie skuteczne tłumienie sprzężenia zwrotnego.

Dzięki dużej membranie MD 421-II ma szerokie, podobne do rozwiązań pojemnościowych, pasmo przenoszenia w zakresie 30 – 17 000 Hz. Jest wyposażony w pięciopozycyjny przełącznik basów (od M dla muzyki do S dla mowy), co pomaga skompensować efekt bliskości w razie potrzeby i zredukować niepożądane intensywne dźwięki. Filtr można również włączyć, jeśli użytkownik woli uwypuklić wyższe częstotliwości, np. w przypadku gitar akustycznych lub zastosowań związanych z mową, takich jak podcasting lub streaming.

MD 421-II stał się również klasykiem do nagrywania wzmacniaczy gitarowych i basowych oraz perkusji – zwłaszcza tomów i bębnów basowych, ale także werbli, a nawet stosowano go jako overhead. Świetnie spisuje się również ze wszelkiego rodzaju instrumentami perkusyjnymi, dętymi blaszanymi i saksofonem, jest także często używany przez mówców i wokalistów.

Sennheiser HD 200 PRO

Zamknięte, wokółuszne HD 200 PRO pozwalają skupić się na dźwięku, bez względu na to, czy użytkownik ćwiczy, nagrywa, gra lub monitoruje występ, czy po prostu chce posłuchać ulubionej muzyki. HD 200 PRO zapewniają dźwięk studyjny o wysokiej dynamice, jednocześnie skutecznie tłumiąc hałas otoczenia. Miękkie nauszniki i ergonomiczna konstrukcja zapewniają komfort, nawet podczas długich sesji muzycznych.

Słuchawki są wyposażone w wytrzymały kabel (2 m) ze złączem jack 3,5 mm i adapterem do gniazda 6,3 mm w zestawie.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

SENNHEISER jest z nami już 75 lat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj