Sennheiser Sound Academy z potężną ofertą szkoleń i paneli dyskusyjnych online!

152

Pierwsze szkolenia online, przygotowane przy współudziale wybitnych inżynierów dźwięku w ramach Sennheiser Sound Academy, okazały się sporym sukcesem tak więc producent rozszerza program o kolejne wydarzenia, w których warto wziąć udział!

Poza wydarzeniami dla inżynierów dźwięku, Sound Academy Sennheisera oferuje wiele innych szkoleń dla profesjonalistów oraz szersze dyskusje na temat produktów. Pełna oferta szkoleń i paneli dyskusyjnych dostępna jest na stronie: https://en-de.sennheiser.com/webinars

Co nowego i szczególnie interesującego?

Oczywiście zostawiamy to do waszej oceny i decyzji jednak producent zwraca uwagę na nowe pozycje, które właśnie pojawiły się w obszernym kalendarzu:

We wtorek 14 kwietnia przy wirtualnym okrągłym stole panelu „Mixing Live Sound – Front of House” zasiądą Brandon Blackwell (Lizzo, A$AP Rocky, Camila Cabello), Brett „Scoop” Blanden (Lady Antebellum), Snake Newton (Harry Styles, Supertramp, Robbie Williams) i Phillip J. Harvey (Lorde, My Bloody Valentine).

W czwartek 16 kwietnia odbędzie się wirtualna dyskusja pt. „House of Worship Roundtable”, w którym goście Brian Gowing, Chris Huff, Chad Kirkpatrick i Matt Sales będą dyskutować na temat wirtualnych usług i wyborów inwestycyjnych. Wszyscy paneliści będą starać się odpowiedzieć na jak najwięcej pytań.


  • Miksowanie dźwięku na żywo – Front of House Wtorek, 14 kwietnia, godz. 17:00 czasu warszawskiego

    Do zespołu Sennheiser Relationship Management dołączy czterech wiodących inżynierów dźwięku z profesjonalnego rynku touringowego, którzy omówią swoje strategie miksowania front of house. Brandon Blackwell, Brett „Scoop” Blanden, Snake Newton i Phillip J. Harvey również przekażą wiele wskazówek dotyczących tras koncertowych i chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące FOH.

    Aby zarejestrować się na ten panel dyskusyjny należy skorzystać z łącza https://zoom.us/webinar/register/WN_xU6nfYX5RmC-na9tgZK69w


  • Panel House of Worship Roundtable Czwartek, 16 kwietnia, godz. 17:00 czasu warszawskiego (15:00 UTC, 11:00 czasu nowojorskiego)

    Dołącz do dyskusji na żywo na temat produkcji audio z czterema wiodącymi profesjonalistami z dziedziny nagłaśniania obiektów kultu. Do zespołu Sennheiser Relationship dołączą paneliści Brian Gowing (Business i Technology Manager w Christian Missionary Alliance), Chris Huff (Audio Engineer w Behind the Mixer), Chad Kirkpatrick (Audio Engineer i Sales & Training Manager w Ascension Worship) i Matt Sales (Project Manager w SFL, kierował zespołem produkcyjnym w Holy Trinity Brompton). Omówią swoje podejście do obecnego środowiska pracy, w tym usług audio podczas kwarantanny i usług wirtualnych, wyborów inwestycyjnych, pracy z wolontariuszami i wielu innych tematów opartych na pytaniach publiczności podczas sesji.

    Aby zarejestrować się na ten panel skorzystaj z łącza: https://zoom.us/webinar/register/WN_Y78GuuxUR1iOd5ikswOJfw


Obejrzyj nagranie z pierwszego wirtualnego panelu dyskusyjnego Sennheisera

Zainteresowanie pierwszą wirtualną dyskusją „Miksowanie dźwięku na żywo – miksowanie IEM-ów i monitorów” z udziałem inżynierów dźwięku z 31 marca było tak ogromne, że nie wszyscy byli w stanie zarejestrować się na szkolenie ze względu na ograniczenia w dostępnych zasobach internetowych. Wszyscy, którzy przegapili tę sesję, mogą teraz obejrzeć nagranie na YouTube: