Sennheiser i Neumann szykują się na NAMM Show 2019!

0

Będzie się działo… Neumann pokaże pierwsze w swojej ofercie profesjonalne słuchawki studyjne, zaś Sennheiser szykuje nowe systemy bezprzewodowe i systemy odsłuchu osobistego! A to jeszcze nie wszystko…!

Jak podaje firma Sennheiser w swoim oficjalnym komunikacie, nowy rok w branży pro audio tradycyjnie rozpoczyna się wprowadzeniem na rynek nowych produktów podczas targów NAMM Show.

W trakcie tegorocznej edycji targów Sennheiser zaprezentuje nowe półprofesjonalne systemy bezprzewodowe zarówno dla zespołów muzycznych, jak i kamerzystów, a także dwa zupełnie nowe systemy odsłuchu osobistego oraz miniaturowy nadajnik bodypack najwyższej klasy – SK 6212 – do zastosowań telewizyjnych i wystąpień na żywo.

Neumann pokaże swoje pierwsze słuchawki studyjne i nowy subwoofer serii KH.

Oprócz nowych produktów, Sennheiser i Neumann zademonstrują także inne rozwiązania ze swojej oferty: od klasycznych mikrofonów studyjnych i scenicznych po solidne bezprzewodowe mikrofony i systemy odsłuchu osobistego, a także linię słuchawek i monitorów dedykowanych profesjonalnym studiom nagraniowym.

Kolejnym ważnym i dobrze wyeksponowanym obszarem będzie strefa dźwięku AMBEO 3D. Sennheiser zaprezentuje AMBEO VR Mic w nowych zastosowaniach, takich jak podcasting, a także gry wideo i produkcje muzyczne.

Partner Sennheiser – firma Dear Reality – zaprezentuje wersję demo oprogramowania VR Spatial Connect, które da inżynierom i twórcom nowe możliwości miksowania w produkcjach VR. Dźwięk 3D będzie także częścią programu [email protected], w którym Gio Jacuzzi z firmy Sennheiser wprowadzi uczestników w praktyczny świat nagrywania, miksowania i odtwarzania treści binauralnych.

W ciągu trwania wystawy na stoisku firm Sennheiser i Neumann będą również odbywać się koncerty na żywo, podczas których artyści będą korzystać z popularnych mikrofonów serii evolution Sennheisera.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here