“Scena Jutra” – V Międzynarodowa Konferencja Technologiczna już w marcu 2023!

0
Scena-Jutra-2023

W dniach 29-30 marca 2023 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra. Jedno z największych tego typu wydarzeń dla branży scenicznej w Europie.

V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra łączy świat artystów ze światem technologii już po raz piąty! 29 i 30 marca 2023 “Ludzie Sceny” spotykają się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Konferencja Scena Jutra to miejsce powstawania nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na wszelkie tematy dotyczące branży scenicznej. To także wystawa sprzętu – technologii przyszłości, pełne niesamowitych gości i ciekawych projektów edukacyjnych.

Najbliższa edycja potrwa dwa dni, podczas których uczestnicy wysłuchają licznych wystąpień odbywających się na dwóch scenach – Inspiracje oraz Dyskusje. Wśród tematów podejmowanych w czasie Konferencji pojawią się między innymi: ekologia, edukacja, bezpieczeństwo oraz innowacje. W najbliższej edycji dużo czasu poświęcone zostanie także ludziom – innowatorom i praktykom, którzy tworzą współczesną scenę i wyznaczają trendy dla sceny jutra. Doceniając ich pracę, po raz pierwszy uhonorowani zostaną ludzie sceny Statuetkami Scena Jutra, które zostaną wręczone podczas wieczornej gali 29 marca 2023.

Scena-Jutra 2023

Scena Inspiracje zlokalizowana będzie w Salach Redutowych. To miejsce i czas dla osób szukających inspiracji, ale również rozwiązań, które mogłyby zastosować w swojej pracy. Tylko tutaj spotkacie osobistości świata sceny, które realnie wpływają na kształt jaki ma ona teraz i będzie miała w przyszłości. Tam swoje stoiska będą mieli też przedstawiciele dystrybutorów i producentów sprzętu scenicznego, a także przedstawiciele uczelni i stowarzyszeń.

Scena-Jutra
Scena Dyskusje znajdować się będzie na “Kamieniu”. Tam po raz kolejny spotkają się ze sobą przedstawiciele różnych zawodów związanych ze sceną oraz artyści, po to by podyskutować na najbardziej aktualne tematy. W podzielonym na bloki tematyczne harmonogramie, każdy będzie miał możliwość posłuchania jak zmienił się rynek sceniczny w ostatnim czasie oraz w którym kierunku będzie zmierzać przez najbliższe lata…
Obie strefy połączone będą foyer sceny głównej, gdzie znajdą się dodatkowe atrakcje, stoiska informacyjne, bary oraz przestrzeń networkingowa – tu wszyscy uczestnicy będą mogli swobodnie spotykać się by nawiązywać kontakty i podtrzymywać już istniejące relacje…
Konferencja Scena Jutra 2023 to wydarzenie, którego celem jest:
  • edukowanie
  • inspirowanie
  • nawiązywanie kontaktów
  • budowanie świadomości nadchodzącyh trendów
  • pokazywanie nowych możliwości technicznych
  • tworzenie wspólnego technicznego języka w celu swobodnej komunikacji

Więcej szczegółów:
https://www.scenajutra.pl
https://scenajutra.com/info
https://www.facebook.com/events/1409967226194020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj