Robert Szydło w rozmowie Na Setkę

0
Robert-Szydlo-Na-Setke

W tym tygodniu gościem internetowego programu Na Setkę jest Robert Szydło – doświadczony muzyk i producent muzyczny, a także realizator nagrań, miksu i masteringu.

Kim jest Robert Szydło? Dla niektórych znany jest przede wszystkim jako basista, wieloletni członek takich zespołów, jak Mikromusic czy wcześniej Wolna Grupa Bukowina; inni kojarzą go jako producenta i realizatora nagrań, współpracującego z takimi wydawnictwami, jak EMI, Kayax, Universal Music Polska, Polskie Radio a także z wieloma studiami nagraniowymi.

Robert-Szydlo
Zrealizowany i nagrany przez niego krążek Artura Lesickiego „Acoustic Harmony“ zwyciężył w plebiscycie miesięcznika „Gitara i Bas“ na najlepszą płytę jazzową 2004 roku, a jednym z ostatnich sukcesów Roberta jest udział w nagraniu płyty Maciej Gołyźniak Trio „The Orchid“ z 2020 roku. 

W imieniu prowadzących, Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka, zapraszamy na środową rozmowę z Robertem Szydło w internetowym programie Na Setkę. Transmisja LIVE na YouTube rozpocznie się 19 stycznia o godzinie 20:00:

Więcej szczegółów: https://nasetke.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj