Promocyjne zestawy studyjne AKG c214 i dbx 286S!

149
akg-dbx-promo

Solo czy w duecie? Bez względum na to, którą opcję wybierzecie macie szansę zaoszczędzić trochę gotówki. Firma ESS Audio, przedstawiciel m.in takich marek jak AKG i dbx w Polsce, przygotowała dla Was ciekawe zestawy promocyjne, których oferta ograniczona jest czasowo do 31 maja lub do wyczerpania zapasów!

Zestawy oparte są na popularnym mikrofonie pojemnościowym AKG C214 i przedwzmacniaczu mikrofonowym wraz z procesorem dynamiki dbx 286S. Do wyboru opcja pojedyncza lub podwójna:

  • AKG C214 + dbx 286S = 2.199 zł
  • AKG C214 Stereo Set + 2 x dbx 286S = 4.599 zł

UWAGA! Promocja ograniczona czasowo do 31 maja lub wyczerpania zapasów. Zestawy dostępne są w partnerskich sklepach muzycznych, którą listę znajdziecie TUTAJ

AKG C214 – mikrofon pojemnościowy

AKG_C214

AKG C214 jest niezwykle popularnym mikrofonem nagraniowym, charakteryzującym się podobnym brzmieniem, co legendarny C414 XLII. Dzięki trwałości i najwyższej jakości wykonania stał się popularny także jako mikrofon do zastosowań live. Zaprojektowany jako ekonomiczna alternatywa dla wysokiej klasy mikrofonów C414, C214 bazuje na kapsule z najwyższej jakości jednocalową membraną, zamontowaną w zintegrowanym zawieszeniu, efektywnie tłumiącym zakłócenia mechaniczne.

dbx 286S – przedwzmacniacz mikrofonowy/procesor studyjny

dbx 286S

dbx 286S to w pełni funkcjonalny „channel strip”, który daje szerokie możliwości przetwarzania sygnału. Oprócz sekcji wejściowej dla sygnałów mikrofonowych i liniowych, dostępne są cztery inne procesory, w tym kompresor i de-esser, które mogą być używane indywidualnie i w różnych kombinacjach. Na tylnym panelu znajduje się wejście mikrofonowe XLR oraz wejście i wyjście liniowe plus gniazdo insertowe, które znajduje się w łańcuchu sygnałowym pomiędzy preampem a kompresorem

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com
Producent: https://dbxpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl