Gramofon Reloop Turn 7 – nowoczesny klasyk

0
Reloop-Turn-7

W czasach wielkiego powrotu mody na czarne krążki i związanego z tym rozkwitu produkcji gramofonów, wybór odpowiedniego modelu może być mocno wyczerpujący. Dziś mamy dla Was ciekawą propozycję marki Reloop. Poznajcie model Turn 7!

Różnice w cenach i jakości gramofonów potrafią sięgać lat świetlnych, a unikatowe konstrukcje, które imponują nieszablonowym wyglądem, potrafią kosztować majątek. Zejdźmy jednak na ziemię, by przyjrzeć się, czym jest Reloop Turn 7.

Choć dla wielu z Was marka Reloop może kojarzyć się ze sprzętem dj-skim i słusznie, to w jego ofercie znajdziemy także modele dedykowane do zastosowań home audio, czego przykładem jest tytułowy model.

Reloop nie tak dawno wypuścił ciekawy hi-endowy gramofon hi-fi, w umiarkowanej cenie 4888 zł. Turn 7 ma napęd paskowy, wkładkę Ortofon 2M Red, akrylowy talerz o grubości 20 mm z podświetleniem LED z osłoną rozpraszającą światło. Ortofon 2M Red to bardzo wszechstronny system wkładek o otwartym, dynamicznym brzmieniu i ciepłej barwie. Uniwersalne złącze główki ramienia (SME) zapewnia możliwość zastosowania innych systemów wkładek.

Reloop-Turn-7

Gramofon napędzany jest zdecentralizowanym silnikiem prądu stałego o niskim poziomie drgań. Integralny płaski pasek biegnie z gracją po zewnętrznej stronie talerza, zapewniając płynną pracę i wyrafinowany wygląd. Przełącznik obrotowy start/stop umożliwia wybór pomiędzy dwiema prędkościami gramofonu: 33 i 45 obr./min.

Reloop-Turn-7
Turn 7 jest także drobiazgowo dopracowany. Pozłacane, odporne na korozję złącza RCA zapewniają najlepszą możliwą transmisję sygnału, a solidna plinta MDF i regulowane nóżki izolacyjne z aluminiowym wykończeniem skutecznie separują gramofon od podłoża. Naszym zdaniem Turn 7 wart jest uwagi tych, którzy szukają efektownego, wysokiej jakości gramofonu w umiarkowanej cenie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.reloop-hifi.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj