[Promocja] Mikrofon Austrian Audio OC818 Studio Set z gratisowymi słuchawkami Hi-X55!

304

W ramach specjalnej oferty promocyjnej przygotowanej przez firmę ESS Audio, przy zakupie mikrofonu pojemnościowego Austrian Audio OC818 Studio Set, klienci otrzymają bezpłatnie słuchawki Hi-X55 o wartości 1299 PLN! Ta limitowana oferta dostępna w wybranych sklepach muzycznych na terenie całej Polski.

Mikrofon pojemnościowy Austrian Audio OC818 Studio Set jest ceniony przez profesjonalistów za swoją wszechstronność i jakość dźwięku, idealnie nadający się do różnorodnych zastosowań studyjnych. Dzięki unikalnej technologii, umożliwia użytkownikom precyzyjne dostosowanie charakterystyki kierunkowej, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla inżynierów dźwięku i muzyków. W zestawie z mikrofonem znajduje się uchwyt na mikrofon, kosz, windshield oraz walizka.

Austrian-Audio-OC818_uptone

Dołączane do mikrofonu słuchawki Austrian Audio Hi-X55, o wartości rynkowej 1.299 zł, są wysokiej jakości urządzeniami monitorującymi, które oferują doskonałą izolację akustyczną i komfort użytkowania. Słuchawki te charakteryzują się wyraźnym i szczegółowym przekazem dźwięku, co sprawia, że są idealne do monitorowania sesji nagraniowych oraz miksowania.

Austrian Audio Hi-X55
Austrian Audio Hi-X55

Jak wspominaliśmy na wstępie, ta oferta promocyjna dostępna jest tylko w dobrze zaopatrzonych sklepach muzycznych w Polsce. Zachęcamy zainteresowanych do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, póki produkty są dostępne w magazynach.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl