Prolight+Sound 2018: Nowości i premiery Allen&Heath

0

Firma Allen&Heath pokazała całkiem niemałą baterię nowości. Przyjrzeliśmy się zarówno serii SQ jak i zupełnie nowym kartom rozszerzeń PRIME I / O. O tym wszystkim opowie Wam oczywiście Piotr, wraz z przedstawicielem marki na Prolight+Sound 2018.

Miksery SQ-5 i SQ-6 bazują na rewolucyjnym rdzeniu Allen&Heath XCVI 96kHz FPGA, który zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. SQ-5 posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 17 tłumików, można go zamontować w 19” racku. Model SQ-6 ma 24 przedwzmacniacze i 25 tłumików. Obie konsolety można rozszerzyć do 48 wejść przy użyciu ekspanderów i kart rozszerzeń  (Dante, Waves i inne). Dzięki temu system ma duże możliwości integracji, można z łatwością tworzyć splity FOH/MON oraz wielośladową rejestrację.

Premierowym produktem pokazanym na Prolight+Sound 2018 były natomiast karty rozszerzeń PRIME I / O do systemu dLive.
Korzystając z najnowszej technologii przetworników i komponentów, moduły wejściowe i wyjściowe PRIME zaprojektowano w celu wykorzystania pełnego potencjału rdzenia XFLI XCVI 96 kHz dLive, zapewniające jakość dźwięku na bardzo wysokim poziomie do pracy na żywo, programów telewizyjnych i studyjnych.

Więcej info:
Producent: www.allen-heath.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj