DPA World Tour 29 maja Warszawie!

0

Polski dystrybutor marki DPA, firma Audiostacja zaprasza na całodniowe warsztaty DPA World Tour. Przeszło osiem godzin bezcennej wiedzy, nowych doświadczeń i odkrywania największych tajemnic technicznej strony dźwięku już 29 maja w Warszawie!

Warsztaty dedykowane są szczególnie dla profesjonalistów audio, reżyserów dźwięku teatralnego i broadcastingu, producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i sound designerów, a także dla wszystkich, którzy pragną zgłębić tajniki wiedzy technicznej.

Podczas imprezy będzie można zdobyć praktyczną wiedzę, poszerzyć kontakty i podzielić się doświadczeniem z najbardziej znanymi ekspertami w dziedzinie projektowania dźwięku w przemyśle filmowym i teatralnym. Przedstawią oni działanie najnowszych mikrofonów z technologią Core i techniki omikrofonowania w filmie, teatrze i podczas imprez live.

DPA World Tour, które obędzie się w dnia 29 maja 2018 w Teatrze Kamienica w Warszawie przy Al. Solidarności 93, w godzinach od 9.30 do 18.00.

Bilety wstępu w cenie przedsprzedażowej – 85 zł do kupienia na www.eventbrite.com.


Szkolenie poprowadzą znakomici eksperci:

  • Bo Brinck (Dania) – ekspert od mikrofonów, DPA Microphones.
  • Stéphane Bucher (Francja) – po 15 latach pracy przy miksowaniu dźwięku trafił do grona najlepszych w swoim fachu. Niedawno nagrał dźwięk do filmu „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” reżysera Luca Bessona.
  • Ania Klimowicz – od ponad 10 lat omikrofonowuje spektakle grane na żywo w teatrze. Ma bogate doświadczenie w montażu mikrofonów radiowych dzięki pracy przy musicalach na West Endzie i trasach koncertowych.

Impreza podzielona będzie na sesję poranną i popołudniową z przerwą na lunch.

Poranne godziny uczestnicy spędzą w towarzystwie Bo Brincka. Poruszone zostaną tematy:

  • Czytelności mowy / Technologia mikrofonu – Mikrofony miniaturowe
  • Technologia mikrofonu

Po lunchu gośćmi specjalnymi będą Stéphane Bucher i Ania Klimowicz. Ta część będzie miała charakter praktyczny. Omawiane będą tematy:

  • Rozwiązania mikrofonowe w filmie
  • Omikrofonowanie scenicznych imprez na żywo w mojej karierze

Wszystkie prezentacje będą w języku angielskim, ale pytania do prelegentów można zadawać w języku polskim i angielskim.

Więcej szczegółów na:
www.audiostacja.pl/dpa-world-tour
www.facebook.com/events/2426682214024605

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here