Prolight+Sound 2018: NEXO i prezentacja systemów STM, GEO M10 oraz wzmacniaczy NXAMPMK2

0

NEXO to jeden z liderów systemów nagłośnieniowych. Firma pokazał w tym roku wiele nowości. Na Prolight+Sound 2018 przedstawiciel opowiedział nam o systemach liniowych STM i GEO M10 oraz końcówkach mocy NXAMPMK2.

Systemy liniowe NEXO STM oraz GEO M10 to modułowe systemy nagłośnieniowe, których jedną z wielu zalet jest prostota w instalacji. Składane niczym klocki, systemy STM oraz GEO M10 dają przede wszystkim dowolność konfiguracji.
Każda z czterech propozycji modułów STM różni się mocą, zatem w zależności od potrzeb, użytkownik może dowolnie składać system STM pod swoją pracę. Zaś chociażby subwoofery w systemie GEO M10 potrafią współpracować z sobą przeciwstawnie, niwelując w ten sposób latencję oraz nieprzyjemny, bolesny bas dla bliskiej publiczności.

Firma NEXO zaprezentowała również dwie końcówki mocy z serii NXAMPMK2.
Wzmacniacze są mniejsze i lżejsze, przez co zdecydowanie wygodniejsze w użytkowaniu. Zajmują również mniej miejsca w instalacji rackowej, co wydaje się mieć niebagatelne znaczenie.
Ich obsługa odbywa się za pośrednictwem ekranów dotykowych oraz urządzeń peryferyjnych/zdalnych, na których znajdziemy wszelkie dostępne opcje i ustawienia.

Więcej info:
Producent: www.nexo-sa.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj