Prodipe TT1 – dynamiczny mikrofon o trzech twarzach

0

Popularność marki Prodipe i jej produktów rośnie w bardzo szybkim tempie. Przepis na sukces? Wysoka jakość w rozsądnej cenie. Niby banalne i oczywiste ale nie dla wszystkich producentów sprzętu nagłośnieniowego…

Mikrofon dynamiczny Prodipe TT1 to bardzo ciekawa propozycja dla osób szukających takiego właśnie połączenia.Cena? Zgadnijcie… 159 zł za sztukę! Bez względu na to, który model wybierzecie. Internet zapełnia się pozytywnymi recenzjami i opiniami na temat tego urządzenia, więc dla wnikliwych nie będzie problemu ze znalezieniem wyczerpujących informacji. Warto jednak wspomnieć, że model ten występuje w 3 konfiguracjach:

  • TT1-Lanen
  • TT1 Pro-Lanen
  • TT1 Pro-Lanen Instrumentalny

Przyjrzyjmy się im bliżej…

Prodipe TT1 Pro-Lanen

Uniwersalny mikrofon dynamiczny o charakterystyce kardioidalnej. Pasmo przenoszenia podane przez producenta to 50Hz – 15kHz. Zapewnia on wierną reprodukcję głosu co pozwala na jego szerokie zastosowanie jako mikrofon wokalny.

Prodipe TT1 Pro-Lanen Instrumentalny

Dynamiczny, kardioidalny mikrofon służący do nagłaśniania wszystkich instrumentów akustycznych, od gitar przez perkusyjne, aż po instrumenty dęte. Do użytku live jak i w studio.  Zakres częstotliwości taki sam jak w modelu wyżej, czyli klasyczny dla tego typu mikrofonów: 50Hz – 15kHz.

Prodipe TT1-Lanen

To w zasadzie ten sam model co TT1 PRO wyposażony dodatkowo w przełączniki on/off. Chrakterystyka kardioidalna, pasmo przenoszenia 50Hz – 15kHz i podobnie jak przy obu wyżej opisywanych modelach bardzo dobra czułość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here