Podwieszane suby RCF HDL 38-AS i HDL 36-AS już w Polsce!

0

Premiera podwieszanych głośników basowych serii HDL od RCF, miała miejsce w ubiegłym roku. Jak informuje dystrybutor marki w Polsce, firma Arcade Audio, dwa z trzech nowych modeli są już dostępne w Polsce.

Przypomnijmy, że pokazane wówczas modele to: HDL 38-AS, HDL 36-AS i HDL 35-AS. Dwa pierwsze właśnie trafiły na polski rynek, co powinno ucieszyć wszystkich tych, którzy szukają rozwiązań podwieszanych, pozwalających uwolnić i odciążyć dół sceny czyli przede wszystkim do zastosowań teatralnych, a także innych instalacji wewnętrznych.

Wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 3200W, potężny maksymalny SPL (do 136dB) przy bardzo niskich częstotliwościach, wbudowany zaawansowany procesor DSP czy wreszcie możliwość zdalnego sterowania przez sieć RDNet to kilka kluczowych cech, które z pewnością zainteresują dużych graczy na rynku firm nagłośnieniowych oraz instalatorów.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it/hdl-series
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl


ZAAWANSOWANA ELEKTRONIKA

Wbudowany procesor DSP zapewnia wyrównanie systemu, kontrolę polaryzacji, szybki limiter, limiter RMS oraz kontrolę konfiguracji – kardioidy, end-fire i wiele więcej – wszystkie funkcje są dostępne na tylnym panelu obudowy lub zdalnie poprzez zarządzanie siecią RDNet.


PRECYZYJNE PRZETWORNIKI

Wieloletnia tradycja RCF w projektowaniu i produkcji głośników oferuje najnowocześniejsze neodymowe obwody magnetyczne, radykalnie nowe systemy wentylacji cewek drgających oraz przełomowe zespoły cewek direct drive.


LEGENDARNE WOOFERY

Profesjonalni inżynierowie dźwięku na całym świecie zaczęli polegać na aktywnych subwooferach RCF, dzięki bardzo wysokiemu poziomowi SPL przy bardzo niskich częstotliwościach, bardzo kompaktowym wymiarom oraz imponującemu stosunkowi rozmiaru/wagi do mocy wyjściowej SPL.


ZAPROJEKTOWANE DO PODWIESZANIA

Zewnętrzny osprzęt został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym wdrożeniu, w pełni kompatybilny z modułami Line Array RCF HDL, ale równie dobrze nadaje się do stosowania w systemach nagłośnienia na ziemi.


KONTROLA W SIECI I WIELE WIĘCEJ

RDNet to solidna sieć zarządzania i platforma sterowania dla małych, średnich i dużych systemów nagłaśniających, jak również złożonych i rozbudowanych instalacji. Użytkownik sieci może zmieniać poziom, opóźnienie, EQ i inne ustawienia, w tym zaawansowane konfiguracje subwoofera.

Oba subwoofery posiadają wbudowany wzmacniacz 3.200 W klasy D, który zapewnia doskonałą czystość odtwarzania do 136 (135) decybeli SPL max. Zdalny monitoring w sieci RDNet i sterowanie w czasie rzeczywistym, dopełniają profesjonalny system HDL. HDL 38-AS jest idealnym uzupełnieniem systemu line Array HDL 30A, natomiast HDL 36-AS jest kompatybilny z systemem mocowań HDL 28-A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here