HeadRush Looperboard przetestowany!

419

Najnowsze dziecko marki HeadRush, tytułowy Looperboard trafił w ręce testerów z magazynu Gitarzysta. Jakie wnioski wyciągnęli po dokładnym sprawdzeniu nowego urządzenia…?

HeadRush Looperboard to nowy i zaawansowany looper gitarowy, pozwalający zapisać 9 godzin nagrywania w pamięci wewnętrznej, posiada 4 ścieżki stereo lub mono, tap tempo, inteligentne dostosowanie tempa i kwantyzacja, ekran dotykowy 7”, wysokiej jakości efekty czy metalową konstrukcję. To oczywiście na początek i w dużym skrócie. Szerzej pisaliśmy o urządzeniu w naszych publikacjach TUTAJ: https://uptone.pl/tag/headrush-looperboard, a pełną specyfikację techniczną ze szczegółowymi opisami możliwości znajdziecie na stronie dystrybutora: https://audiostacja.pl/produkty/gitara/procesory-gitarowe/headrush-looperboard.

Wiadomo jednak, że często suche opisy producenta a rzeczywistość to dwie różne rzeczy, dlatego też HeadRush Looperboard trafił w ręce testerów z magazynu Gitarzysta. Jak możemy przeczytać w podsumowaniu testu:

“Biorąc pod uwagę ogrom możliwości, jakość sygnału i funkcjonalność, Looperboard może być spełnieniem marzeń gitarzystów i nie tylko, szukających zaawansowanego urządzenia tego typu zdolnego sprostać najbardziej wyszukanym zadaniom scenicznym. HeadRush Looperboard jest niewątpliwie obecnie najbardziej zaawansowanym looperem wielośladowym dostępnym na rynku.”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.headrushfx.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl