HeadRush Looperboard przetestowany!

1

Najnowsze dziecko marki HeadRush, tytułowy Looperboard trafił w ręce testerów z magazynu Gitarzysta. Jakie wnioski wyciągnęli po dokładnym sprawdzeniu nowego urządzenia…?

HeadRush Looperboard to nowy i zaawansowany looper gitarowy, pozwalający zapisać 9 godzin nagrywania w pamięci wewnętrznej, posiada 4 ścieżki stereo lub mono, tap tempo, inteligentne dostosowanie tempa i kwantyzacja, ekran dotykowy 7”, wysokiej jakości efekty czy metalową konstrukcję. To oczywiście na początek i w dużym skrócie. Szerzej pisaliśmy o urządzeniu w naszych publikacjach TUTAJ: https://uptone.pl/tag/headrush-looperboard, a pełną specyfikację techniczną ze szczegółowymi opisami możliwości znajdziecie na stronie dystrybutora: https://audiostacja.pl/produkty/gitara/procesory-gitarowe/headrush-looperboard.

Wiadomo jednak, że często suche opisy producenta a rzeczywistość to dwie różne rzeczy, dlatego też HeadRush Looperboard trafił w ręce testerów z magazynu Gitarzysta. Jak możemy przeczytać w podsumowaniu testu:

“Biorąc pod uwagę ogrom możliwości, jakość sygnału i funkcjonalność, Looperboard może być spełnieniem marzeń gitarzystów i nie tylko, szukających zaawansowanego urządzenia tego typu zdolnego sprostać najbardziej wyszukanym zadaniom scenicznym. HeadRush Looperboard jest niewątpliwie obecnie najbardziej zaawansowanym looperem wielośladowym dostępnym na rynku.”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.headrushfx.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

 1. Niestety sprzęt ma kilka wad fabrycznych:
  1. Czasami nie odtwarza nagranej ścieżki i dopiero gdy wciśniesz “stop” a następnie “starta” zaczyna odtwarzać.
  2. Nie zawsze działają przyciski nożne. Czasami trzeba kilka razy wcisnąć by zaskoczył
  3. Potrafi się zaciąć gdy odtwarza. Brzmi to wtedy jaka zacięta płyta CD
  4. Bardzo głośnie przyciski nożne i dla tych co używają mikrofonu niestety to kłopot. odgłosy przycisków wgrywają się w nagraną pętle.

  Niestety wymienione wady potrafią się pojawić kilka razy w ciagu godziny grania. Dla tych co koncertują z loop-em to generalnie mega kłopot.
  Jacek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj