Nowość! KV2 VHD Pre-EQ

0

Mimo, iż branża muzyczna, a szczególnie sceniczna, znajduje się obecnie w zawieszeniu to producenci sprzętu nagłośnieniowego wykorzystują ten czas aby opracowywać i udoskonalać swoje rozwiązania. I tak oto KV2 Audio wprowadza do oferty nowy procesor VHD Pre-EQ.

Warto też dodać, że nowe urządzenie będzie można zamawiać już w maju tego roku, zatem sprawdźmy co ma do zaoferowania…

Przede wszystkim jest on następcą, a także rozwinięciem znanego od lat modelu VHD Preamp. Nowy VHD PRE-EQ, to już nie tylko preamp ale połączenie przedwzmacniacza z nowym i jak zaznacza producent, rewolucyjnym EQ zaprojektowany przez George Krampera.

Jak przeczytamy na stronie dystrybutora marki KV2, firmy Arcade Audio:

“Przez ponad 50 lat kariery zawodowej George Krampera zawsze pasjonował się jakością dźwięku. Zapobieganie utracie informacji, przy jednoczesnym zachowaniu integralności i spójności sygnału audio w całym łańcuchu. Dąży do tego, aby atmosfera i emocje z występu na scenie dotarły bezpośrednio do publiczności i uwielbia widzieć UŚMIECHNIĘTYCH ludzi, gdy doświadczają tego po raz pierwszy.

Nowy procesor VHD PRE-EQ opiera się na latach doświadczeń, prezentując systemy KV2 z wykorzystaniem towarzyszącej im elektroniki. To nie tylko przedwzmacniacz wyposażony w wejścia liniowe i mikrofonowe, ale także nowy, rewolucyjny 8-pasmowy EQ George Krampery oraz audiofilskiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy USB High Definition, zdolny do próbkowania 384KHz/24bit.

Wykorzystuje legendarne wzmacniacze linii KV2 na każdym wyjściu, bezpośrednie wejścia sumujące do łączenia wielu przedwzmacniaczy w aplikacjach mikserskich, oraz najszybsze obecnie na świecie, najdokładniejsze przetwarzanie analogowe.

KV2 wykorzystuje najlepszą dostępną technologię dla każdej aplikacji, a wraz z VHD PRE masz narzędzie, które jest idealne jako główny analogowy korektor, do przeprowadzania porównań A/B, lub do łączenia i zwiększania skali nagłośnienia, tworząc doskonały mikser analogowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB i wzmacniaczami linii.”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kv2audio.com
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj