Nocny Kochanek z mikrofonami Austrian Audio!

0
Nocny Kochanek z mikrofonami Austrian Audio

Wojciech Cichocki, znany na polskiej scenie muzycznej realizator dźwięku, zakończył niedawno serię koncertów plenerowych z Nocnym Kochankiem, w których wykorzystał nowe mikrofony pojemnościowe od Austrian Audio. Sprawdźcie co o nich sądzi…

Realizator dźwięku Wojciech Cichocki od wielu lat jest znany na polskiej scenie muzycznej. Współpracował między innymi z takimi muzykami jak Acid Drinkers, Ania Wyszkoni, Decapitated i Łzy. Od dłuższego czasu korzysta z wielkomembranowych mikrofonów pojemnościowych Austrian Audio OC818 i małomembranowych Austrian Audio CC8.

Nocny Kochanek z mikrofonami Austrian Audio

Oto jego opinia na ich temat:

„Zakończyliśmy z Nocnym Kochankiem pierwszą serię koncertów plenerowych. Na koncertach tych dzięki uprzejmości firmy ESS Audio mogłem przetestować mikrofony nowej na rynku firmy Austrian Audio. Nie będę się rozpisywał na temat charakterystyk i parametrów tych „sitek”, ponieważ moi znakomici poprzednicy zrobili to w sposób pełny i doskonały – nie ma sensu powielać tych samych zdań. Powiem tylko, że miks bębnów zarówno z frontu jak i w odsłuchu dousznym zyskały dzięki tym znakomitym mikrofonom nowy wymiar i głębię. A używałem do tej pory rownież świetnych mikrofonów EV. Jednak mikrofony AA to zupełnie inna liga (jak też i półka cenowa – ale coś za coś – a warto). Zdecydowanie polecam mikrofony Austrian Audio OC818 i CC8. Są znakomitą i poważną konkurencją dla swoich – droższych odpowiedników takich firm jak AKG, DPA etc. Sprawdziłem też znakomity mikrofon wokalny OD505, który sprawdził się na scenie Nowego Kochanka na wokalu, flecie oraz na koncercie Pani Krystyny Giżowskiej. Chórki przy użyciu tego mikrofonu śpiewała swoim aksamitnym głosem Joanna Karkoszka. Trzeba się było naprawdę postarać, żeby jeden z referencyjnych mikrofonów Shure’a wypadł równie dobrze jak Austrian Audio.”

– komentuje Wojciech Cichocki

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

Nocny Kochanek z mikrofonami Austrian Audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj