NAMM Show 2018 już wkrótce!

0

Jak co roku, tak i w przyszłym 2018 odbędą się największe na świecie targi muzyczne NAMM Show. Na jakie premiery możemy liczyć i czy producenci zaskoczą nas innowacyjnością? Na te i wiele innych pytań odpowiedź dostaniemy już w dniach 25 – 28  stycznia 2018 roku.

Strona internetowa NAMM Show w ostatnim okresie wrze niczym czajnik na palniku, a organizatorzy zachęcają do kupna biletów nęcąc niezapomnianymi wrażeniami jakie spotkają nas w styczniu 2018.

Targi NAMM Show 2018 odbywają się w kalifornijskim mieście Anaheim założonym przez niemieckich imigrantów w roku 1857. Convention Center to ogromny kampus, który pomieści tysiące zwiedzających i niemniej wystawców.

Oczekiwania

Steve Wozniak na NAMM Show 2017 – Photo by Jesse Grant/Getty Images for NAMM

NAMM Show 2018, podobnie jak wszystkie poprzednie edycje trwające już od 1901 roku, to świetna okazja dla producentów sprzętu muzycznego na zaprezentowanie swoich najnowszych produktów, a dla zwiedzających niepowtarzalna okazja na obejrzenie, dotknięcie, ogranie czy sprawdzenie swojego wymarzonego sprzętu. Gitary, zestawy perkusyjne, instrumenty klawiszowe, sprzęt studyjny, nagłośnienie i wiele więcej… Przestrzeń wystawowa zapełniona będzie po brzegi!

Best Of The Best

NAMM Show 2018 to również osławione “Best In Show”, czyli nagrodzone przez największych specjalistów branży produkty, które pojawią się na targach. Jak co roku będziemy mieli okazję oglądać rywalizację w wielu kategoriach: oprogramowanie, sprzęt gitarowy, studyjny, odsłuchowy czy w końcu największą innowacyjność targów NAMM Show 2018.

Plan targów NAMM Show 2018

Specjalnie na okazję przyszłorocznych NAMM Show 2018 oddano nową halę o powierzchni niemal 61.000 m2, co w sumie w całym campusie, na wszystkich poziomach daje powierzchnię ponad 300.000 m2. Do dyspozycji oddano również parking na 1350 miejsc.

Więcej info:
Organizator: www.namm.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here