Larnell Lewis: Krótka historia pewnego perkusisty…

576

Kiedy wychowujesz się w rodzinie z muzycznymi korzeniami jesteś skazany na mniejszy lub większy sukces artystyczny. Larnell Lewis miał to szczęście i jednocześnie siłę oraz motywację aby sięgnąć szczytu perkusyjnych marzeń…

Jego muzyczna przygoda zaczęła się w wieku ok. 2 lat… Tak przynajmniej twierdzi sam muzyk. Z całą pewnością zaczęła się znacznie wcześniej ale z tego wieku mogą zacząć się pierwsze przebłyski zapisane w pamięci. Wszystko zaczęło się od pradziadka, potem przeszło na rodziców, a następnie na samego Larnella i jego rodzeństwo. Larnell Lewis to perkusista wszechstronny, doskonale radzący sobie w najróżniejszych gatunkach muzycznych. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami jednak na codzień jest członkiem grupy Snarky Puppy, zespołu założonego w 2004 przez basistę, kompozytora i producenta muzycznego Michaela League. Grupa wykonuje głównie instrumentalny jazz-funk i jazz fusion.

Podobnie jak w życiu artystycznym, Larnell Lewis dokonuje też wyborów sprzętowych. Jeśli chodzi o naciągi perkusyjne wybór był prosty: Evans UV1.

Oczywiście jego skromność nie pozwala mu na otwartą pozytywną samoocenę, ale uwierzcie nam, że jest muzykalność i warsztat techniczny jest perfekcyjny!

Dowód? Proszę bardzo!

Więcej info:
Producent: www.evansdrumheads.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl