NAMM 2020: Mackie SRM V-Class, nowe aktywne zestawy głośnikowe

0

Poznajcie najnowszą linię przenośnych, aktywnych głośników Mackie SRM V-Class. Trzy opcje do wyboru z 10″, 12″ i 15″ głośnikiem niskotonowym, szerokie możliwości ustawienia, Bluetooth, DSP i aplikacja do bezprzewodowej obsługi, sprawiają że nowa seria ma szansę na dużą popularność.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że pierwsza odsłona serii SRM została wprowadzona w 1999 roku kiedy była to klasą samą dla siebie. Dziś producent postanawia przypomnieć dobre imię tej serii wprowadzając całkowicie odmienioną, nową generację.

W skład serii wchodzą aktywne modele z różnymi średnicami głośników niskotonowych: SRM210 V-Class (10”), SRM212 V-Class (12”) i SRM215 V-Class (15”) o dyspersji 60×40 stopni i paśmie przenoszenia w zależności od modelu od 45, 42 lub 40 Hz do 20 kHz. Zastosowane w nich wzmacniacze klasy D oferują 2000 W mocy.

W serii Mackie SRM V-Class zaimplementowano nowy procesor DSP Advanced Impulse oraz wbudowany 4-kanałowy cyfrowy mikser SRM Mix Control z komunikacją Bluetooth. Poza obsługą za pomocą wbudowanego panelu sterowania, całość możemy kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji SRM Connect dostępną na urządzenia z systemem iOS i Android.

Do dyspozycji mamy dwa kanały mikrofonowo-liniowe typu combo (XLR/jack), kanał trzeci to stereofoniczne wejście AUX (jack 1/8”O), a czwarty obsługuje sygnał przesyłany bezprzewodowo za pomocą Bluetooth.

Obudowa każdego modelu została wykonane za sklejki, a specjalny kształt pozwala je również wykorzystywać jako sceniczny odsłuch monitorowy. Producent pomyślał także o gniazdach montażowych, dzięki którym system może być podwieszany lub ustawiony na sztycy pod dwoma kątami.

Więcej szczegółów
Producent: https://mackie.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here