NAMM 2020: Alcons Audio LR24 podczas Loudspeaker System Showcase!

0

Po ubiegłorocznej premierze we Frankfurcie czas na podbój Ameryki! Już od jutra podczas NAMM Show 2020 będzie można usłyszeć najnowszy system liniowy Alcons Pro-Ribbon LR24 w ramach Loudspeaker System Showcase.

NAMM Show to globalne skrzyżowanie technologii muzyki, dźwięku i rozrywki, a Alcons Audio to bez wątpienia jeden z wiodących producentów profesjonalnych systemów dźwiękowych. Po udanej zeszłorocznej premierze systemu średniego formatu – Alcons LR24 i wielu udanych odsłuchach w Europie iAzji, producent zamierza zaprezentować system podczas największych na świecie targów NAMM Show w ramach wydarzenia Loudspeaker System Showcase.

Alcons LR24 Pro Ribbon to system trójdrożny, „średniej wielkości” w formacie liniowym. Wyposażono go oczywiście w opatentowaną przez firmę Alcons Audio technologię wstęgową dla średnich i wysokich częstotliwości, dzięki czemu system charakteryzuje się niezwykle wysokim zakresem dynamicznym z szybką reakcją impulsową przy zniekształceniach nawet o 90% mniejszych. Powoduje to intuicyjną odpowiedź liniową, z optymalną zrozumiałością i nieskompresowanym identycznym balansem tonalnym w dowolnym SPL.

Przy tej okazji zapraszamy do naszego wywiadu z założycielem firmy, Tomem Back, na temat tytułowego systemu, oraz naszej wcześniejszej publikacji:

Alcons Audio LR24, czyli nowy system liniowy pokazany podczas Prolight+Sound 2019!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj