Nagłośnienie RCF w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

0

Kolejna instytucja postawiła na nagłośnienie włoskiej marki RCF. Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyposażono w system liniowy RCF HDL10-A z dedykowanymi subwooferami RCF HDL15-AS.

Sępólno Krajeńskie to miasto położone w pięknej okolicy w województwie kujawsko-pomorskim. Na potrzeby miejscowego Centrum Kultury i Sztuki przy współpracy z firmą Kam-i Music Media dostarczono system wyrównany liniowo, składający się na początek z 6 modułów RCF HDL10-A, podpartych w zakresie niskich częstotliwości 4 subwooferami RCF HDL15-AS.

Od lewej: RCF HDL10-A i HDL15-AS.

Z założenia system miał być lekki, mobilny i umożliwiać szeroki wachlarz zastosowań. Specyfika działalności centrum wymagała by system można było podwiesić lub postawić na statywie. Poza sytuacjami plenerowymi, ma również służyć jako dogłośnienie pierwszych rzędów do zainstalowanego już systemu na sali widowiskowej. Z powyższych powodów do zestawu została wybrana została lekka rama RCF Flybar HDL10 Light , oraz mocne statywy z windą RCF AC PMX.

Firma Arcade Audio, dystrybutor marki RCF w Polsce zawsze dba o kompleksową obsługę, dlatego podczas dostarczenia sprzętu została przeprowadzona prezentacja, oraz szkolenie w zakresie projektowania systemu, montażu oraz elementów strojenia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here