MXL POP LSM-9: zadbaj o swój wizerunek na scenie!

0

Stare powiedzenie: “Co nie do śpiewa to do wygląda” traci powoli na swojej aktualności. Dzisiejszy rynek muzyczny jest tak mocny i konkurencyjny, że każdy muzyk, a zwłaszcza wokalista musi zadbać o każdy detal swojego występu.

Jednym z jego atrybutów jest bez wątpienia mikrofon! Przedstawiamy więc Wam sceniczne mikrofony wokalne MXL LSM-9 POP, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania i wyjątkowy wygląd!

Dynamiczny mikrofon MXL POP LSM-9 to propozycja da wszystkich, którzy chcą wyróżnić się spośród tłumu podczas występów na żywo lub prezentacji. Jakość wykorzystanych komponentów jest bardzo wysoka. Mikrofon ma solidną metalową odbudowę, dlatego możesz zabrać go na najbardziej wymagające i długie trasy.

Przemyślana konstrukcja niweluje drgania i zakłócenia podczas codziennego użytkowania mikrofonu. Dzięki superkardioidalnej charakterystyce dobranej pod kątem występów na żywo unikniesz niechcianych sprzężeń. Mikrofon odznacza się też niskimi szumami własnymi i zapewnia wyrównane oraz czyste brzmienie.

Zespoły, muzycy i wszyscy entuzjaści karaoke będą pod wrażeniem dźwięku i wyjątkowego wzornictwa mikrofonu LSM-9 POP! Możecie zatem ruszać na podbój Waszych scen! 🙂

Mikrofon oferowany jest w 4 kolorach: żółty, zielony, purpurowy i niebieski.

Sugerowana cena to ok. 425 zł

Więcej szczegółów:
Producent: www.mxlmics.com/microphones/live/POP-LSM-9
Dystrybutor: www.audiostacja.pl/MXL+POP+LSM-9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here