Musikmesse2018: Modularne miksery Schertler ARTHUR

0

Elektronika zawarta w butikowych mikserach Schertler ARTHUR, to absolutnie najwyższa półka jakości jaką można sobie wyobrazić. Modularne urządzenia składane niczym klocki oraz nowe, gotowe urządzenia, to miksery do zastosowań scenicznych i studyjnych. O tym opowie Wam oczywiście Marcin z założycielem i pomysłodawcą marki, Stefanem Schertlerem.

Ciekawostką dla wielu zainteresowanych zakupem wysokiej jakości elektroniki studyjnej i scenicznej, mogą być modularne miksery Schertler ARTHUR.
Urządzenia przykuwają uwagę czymś zupełnie odmiennym od designu. Mało tam światełek, brak ekranów dotykowych czy też innych absorbujących uwagę gadżetów.
Producent postawił na najwyższą jakość elektroniki zawartej w mikserach, bezkompromisowość w ich konstruowaniu i funkcjonalność sceniczną oraz studyjną.
Każdy moduł można połączyć z dowolnym innym modułem tak, by skonfigurować sprzęt pod swoje własne potrzeby.
Za tak wysokiej klasy sprzęt trzeba jednak zapłacić. I tak, za jeden moduł przyjdzie nam zapłacić blisko 350 €. Czy to dużo? Prawdę powiedziawszy raczej nie. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość – to słowo klucz, które stanowi o wielkości firmy Schertler ARTHUR.

Stefan Schertler pokazał nam również inną, nową serię mikserów. Urządzenia, odmiennie od modułowych, są gotowe do pracy od momentu zakupu.
Pokazane modele to 5, 9 i 13 kanałowe konstrukcje, z których ten ostatni kosztuje naprawdę jedyne 2 825 €.
Biorąc pod uwagę tak wysokie parametry techniczne i wykorzystane do ich budowy podzespoły elektroniczne, z całą stanowczością możemy powiedzieć, że cena absolutnie nie jest wygórowaną.

Więcej info:
Producent: www.schertler.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj