MIPRO MA II: nowa generacja przenośnych i bezprzewodowych systemów PA!

0
MIPRO-MA-II-Series-MA-727-MA-828-MA-929

Przenośne systemy PA serii MA od MIPRO to niezwykle praktyczne i mobilne kolumny głośnikowe, które świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju wydarzeń, jak prezentacje, występy uliczne, itd. Teraz ich rodzina powiększa się o kolejne trzy, najmocniejsze modele: MA-727, MA-828 i MA-929.

Nowa generacja MIPRO MA II Series (MA-727, MA-828 i MA-929), to jak zaznacza producent, profesjonalne i wszechstronne przenośne systemy PA, które powinny szczególnie zainteresować muzyków i mniejsze zespoły, poszukujących dobrej jakości brzmienia, szeregu przydatnych funkcji ale wciąż dostępnej w kompaktowym i mobilnym opakowaniu. Te trzy innowacyjne modele mają temu sprostać. Charakteryzują się opatentowaną obudową głośnika, procesorem DSP z wbudowanymi efektami dźwiękowymi i intuicyjną obsługą.

Poszczególne modele różnią się między sobą wielkością, mocą i oczywiście wagą. W każdym z nich znajdziemy szereg niezbędnych wejść i wyjść, zaawansowany procesor DSP, łączność Bluetooth czy możliwość podłączenia różnego rodzaju systemów bezprzewodowych w tym oczywiście mikrofonów. Na wbudowanym akumulatorze możemy pracować nawet do 9 godzin w przypadku największego modelu ale oczywiście możemy napędzać je także tradycyjnie za pomocą zewnętrznego zasilacza. Szczegółową specyfikację i porównanie nowych modeli znajdziecie na stronie producenta: TUTAJ

MIPRO-MA-II-Series-MA-727-MA-828-MA-929

Czekamy zatem na ich sugerowane ceny, dostępność w Polsce i oczywiście pierwsze opinie użytkowników.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj