Mikrofony ZOOM ZPC-1 już dostępne w Polsce!

140
ZOOM-ZPC-1

Jak poinformowała firma Sound Service, dystrybutor marki ZOOM w Polsce, w sklepach muzycznych są już dostępne najnowsze, parowane mikrofony pojemnościowe ZPC-1. Co mają do zaoferowania?

Mikrofony ZOOM ZPC-1 to wysokiej jakości para dopasowanych mikrofonów pojemnościowych o małej membranie, zaprojektowanych w celu uzyskania szerokiego dźwięku stereo. Od perkusyjnych overheadów po gitary akustyczne. Bez względu na to czy pracujesz w studio czy na scenie, te mikrofony pozwolą Ci uzyskać czysty dźwięk. Para ZPC-1 jest dopasowana pod względem częstotliwości 1 kHz i 100 Hz i oferuje łatwą konfigurację w celu uzyskania wysokiej jakości, spójnego dźwięku. Mikrofony te doskonale współpracują ze sobą, umożliwiając rejestrowanie dźwięku w różnych konfiguracjach, zarówno w formacie X/Y dla ścisłego dźwięku stereo, jak i w formacie A/B dla szerszej sceny dźwiękowej.

Zoom-ZPC-1_pack

Sugerowana cena za parę to 179 Euro + 23% Vat. W zestawie, oprócz mikrofonów otrzymamy: dwa uchwyty mikrofonowe, dwa adaptery, dwie osłony przeciwwietrzne, dwa miękkie etui.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

Szerzej na ich temat pisaliśmy poniżej:

ZOOM ZPC-1: Nowe, parowane mikrofony pojemnościowe