LD Systems ICOA, nowa kolumna jeszcze w tym roku!

0

Podczas Prolight+Sound 2019 firma LD Systems, należąca do grupy ADAM HALL, pokazała prototyp bardzo ciekawej konstrukcji kolumny głośnikowej, która ma wejść na rynek w okolicach września tego roku. Poznajcie LD Systems ICOA!

LD Systems ICOA to kolumna o dość szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Będzie dostępna w wersji z 12-calowym i 15-calowym głośnikiem, w wersji aktywnej lub pasywnej, a przyszli klienci będą mogli sobie także opcjonalnie zamówić egzemplarz z funkcją Bluetooth. Mamy tu do czynienia z koaksjalną konstrukcją głośników, czyli driver umiejscowiony jest w osi głośnika szerokopasmowego.

Kilka słów na jej temat przekaże Wam Dagmara Majewska z firmy ADAM HALL:

Konstrukcja obudowy pozwala na jej zastosowanie jako klasyczna kolumna, którą możemy postawić na statywie, a także jako monitor. Aby w pełni korzystać z tych dobrodziejstw wystarczy zdjąć przedni grill, odkręcić horn, obrócić go o 90 stopni i ponownie przykręcić. Na poniższym filmie zobaczycie jakie to proste!

Aktywna wersja kolumny LD Systems ICOA została wyposażona w prosty procesor DSP, gdzie znajdziemy kilka podstawowych presetów. Na pokładzie także wejście AUX IN, dwa wejścia typu combo XLR/LINE oraz jedno wyjście.

Na koniec ergonomia! 4 uchwyty oraz stosunkowo niska waga sprawiają, że transport i przenoszenie kolumny będzie bezproblemowe. Jak wspomniałem wcześniej, nowa kolumna zarówno w wersji pasywnej jak i aktywnej ma pojawić się w ofercie ok. września 2019, a producent zapowiada także wprowadzenie dedykowanego subwoofera.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ld-systems.com
Dystrybutor: https://www.adamhall.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here