L-Acoustics z podsumowaniem roku 2022

482
L-Acoustics-2022-in-Summary

Mijający rok 2022 to bez wątpienia bardzo udany czas dla francuskiej firmy L-Acoustics, będącej jednym z wiodących projektantów oraz producentów profesjonalnych systemów dźwiękowych na całym świecie. Zapraszamy do podsumowania…

Sceny, studia muzyczne, instalacje dźwiękowe w najnowocześniejszych obiektach kulturalno-biznesowych, a także w prywatnych posiadłościach. Firma L-Acoustics, a także ich przedstawiciele na całym świecie, mogą zaliczyć mijający rok 2022 to bardzo udanych. Kompleksowe rozwiązania dźwiękowe francuskiego producenta w tym oczywiście flagowy system dźwięku immersyjnego L-ISA, gościły lub zadomowiły na stałe w obiektach i na największych scenach na całym świecie.

CavatinaHall-Audioplus

Nie brakowało także ciekawych premier sprzętowych w postaci nowej serii kolumn głośnikowych L-Acoustics SOKA oraz wzmacniacza LA7.16i dedykowanych dla rynku instalacyjnego.

L-Acoustics-Soka_LA716i_top_uptone

Z tej okazji producent przygotował krótki materiał wideo, w którym zaznacza jedne z najważniejszych osiągnięć minionego roku, do którego zalicza się także Cavatina Hall mieszcząca się w Bielsku-Białej!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl