L-Acoustics prezentuje nowe rozwiązania dla nagłośnienia instalacyjnego

475
L-Acoustics-Soka_LA716i_top_uptone

Podczas targów ISE 2022, francuski producent L-Acoustics zaprezentował nowy system dla instalacji dźwiękowych, oparty na rozwiązaniu kolinearnym SOKA oraz miniaturowym subwooferze SB6i, a także niezwykle zaawansowany wzmacniacz instalacyjny LA7.16i.

L-Acoustics SOKA oraz SB6i to urządzenia charakteryzujące się niezwykle kompaktową i ultradyskretną obudową. SOKA jest kolumną o wysokości niewiele ponad 1 metr, szerokości zaledwie 99 mm i takiej samej głębokości. Zaś subwoofer SB6i to dwa przetworniki 6,5” oraz rozwiązanie L-Vents w obudowie formatu 36×50 cm i głębokości zaledwie 10 cm.

L-Acoustics-Soka_SB6i

Zarówno SB6i, jak i SOKA charakteryzują się odpornością IP55, a zatem mogą być z powodzeniem instalowane wewnątrz i na zewnątrz budynków, zarówno na ścianach lub sufitach. Nowością jest możliwość zamocowania ich w ścianie w formie wpuszczonej, dzięki nowemu mocowaniu. A ponadto mogą być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL. L-Acoustics dostarcza prawdziwie dyskretne rozwiązanie instalacyjne!

Jak komentuje producent, nowy wzmacniacz instalacyjny LA7.16i  jest ucieleśnieniem idei nowego myślenia na temat instalacji. To najbardziej zaawansowana końcówka mocy na świecie, w którą L-Acoustics zainwestował lata pracy działu R&D. Specjalnie zaprojektowana technologia L-SMART zarządza mocą w sposób adaptacyjny i dba o maksymalnie efektywną dystrybucję mocy. System L-DRIVE zapewnia zaawansowane zabezpieczenie prądowe i temperaturowe. Efektem jest 16-kanałowy wzmacniacz formatu 2U, który generuje o 50% mniej ciepła i gwarantuje o 40% niższy koszt za kanał w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

L-Acoustics-LA716i

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z wydarzenia, w którym prezentowane są wszystkie nowości L-Acoustics: