L-Acoustics prezentuje nowy system liniowy KIVA II

0

Gdy L-Acoustics zapowiedziało wejście na scenę KIVA II, w sieci dość mocno zawrzało. Producent co i rusz dozował emocje, zapowiadając rewolucyjne rozwiązania w swoim nowym systemie liniowym.

KIVA II w porównaniu do swojego poprzednika dodaje 6 dB do parametru SPL – czyli poziomu ciśnienia akustycznego. System został mocno dopracowany. Zmianie uległy chociażby takie elementy jak wzmacniacz czy obudowa. I mimo tego, iż system jest kompaktowy (jeden element waży zaledwie 14 kg), to wyposażono go w WST (Wavefront Sculpture Technology) pozwalając na bardzo rozległe pokrycie przestrzeni dźwiękiem.

System KIVA II od L-Acoustics pozwala na 100-stopniowe pokrycie horyzontalne. Zachowany jest w nienachalnej estetyce, co daje możliwość wykorzystania go na imprezach, na których zakłócenie wizualizacji jest niedopuszczalne.
Nowe rozwiązania podwieszenia i mocowania, pozwalają ukryć system tak, by nie zakłócał odbioru wizualnego. Nie można zapomnieć o instalacyjnym systemie L-ISA™, pozwalającym na konfigurację KIVA II w najbardziej nawet wyrafinowany sposób tak, by wrażenia odsłuchowe stały się niezapomnianym przeżyciem.

O całym systemie przeczytacie na stronie producenta www.l-acoustics.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here