KV2 Audio CS Series: nowa linia zestawów głośnikowych

0

Kompaktowe kolumny głośnikowe, zaprojektowane z myślą o jak najlepszym przenoszeniu ludzkiego głosu i odtwarzaniu muzyki? KV2 Audio ma na to rozwiązanie w postaci nowej serii CS.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, firma KV2 Audio wprowadza do oferty nową serię głośników CS, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ultra wysoką zrozumiałość głosu i reprodukcję muzyki w kompaktowej obudowie. Różnorodność elastycznych opcji montażu oraz łatwość podłączenia sprawiają, że seria CS ma być idealnym kandydatem dla rynku korporacyjnego i rynku wynajmu.

W skład serii wchodzą trzy dwudrożne głośniki pasywne: kompaktowy CS6, średniej wielkości CS8 i większy CS12. Dzięki zastosowaniu analogowej linii opóźniającej KV2, opracowanej po raz pierwszy w serii ESD, te dyskretne rozwiązania, jak zapewnia producent, są w stanie pokryć zaskakująco duże obszary przy stosunkowo niewielkiej ilości kolumn, zapewniając doskonałe rezultaty nawet w najbardziej wymagających środowiskach akustycznych.

Seria CS została zaprojektowana jako 2-drożna pasywna seria do zastosowań, w których subtelna, nieinwazyjna estetyka ma ogromne znaczenie, takich jak małe i duże wydarzenia korporacyjne, prezentacje i spotkania, ale z bardzo wysoką jakością dźwięku, szczególnie w przypadku mowy i muzyki na żywo, prezentując jednocześnie firmom wynajmującym i instalującym wyjątkowo elastyczny i szybki w montażu produkt z szerokim zakresem mocowań do szybkozłączek i uchwytów oraz podwieszeń.

W celu szybkiego wdrożenia skupiono się na łatwej obsłudze i szybkim podłączeniu. Akcesoria obejmują uchwyt KV2 do statywów głośnikowych, a także pionowe i poziome uchwyty z precyzyjnym ustawieniem kąta nachylenia. Punkty mocowania M10 pozwalają na zastosowanie innych standardowych akcesoriów, takich jak gniazda, klamry i łączniki.

Niskoprofilowa, trapezowa konstrukcja obudowy oferuje kąty 35 i 55 stopni, co sprawia, że seria CS doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach wymagających indywidualnego monitoringu.

Łatwość obsługi i podłączenia tych obudów oznacza, że nie trzeba tracić czasu na konfigurację. Połączenie speakON 1+/ 2+, przełączane na miejscu, umożliwia niezależne poprowadzenie dodatkowego pierścienia głośnikowego tym samym kablem. CS6 posiada również złącze speakON w górnej i dolnej części panelu tylnego, co zapewnia bardziej uporządkowane okablowanie na kratownicy.

Czy zatem nowa seria KV2 Audio CS będzie godnym dodatkiem do każdego inwentarza wypożyczalni? Czas pokaże. Czekamy na sugerowane ceny oraz dostępność w naszym kraju.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kv2audio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj