#Kulturawsieci: Od lekcji gry na instrumencie po profesjonalną szkołę online

0

W imieniu organizatorów i naszego dobrego znajomego Bartosza Zelka, zapraszamy Was już dzisiaj o godzinie 18:00 (21/05/2020) na webinarium, organizowane w ramach akcji Kulturawsieci przeznaczone dla twórców, artystów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem.

Od internetowych lekcji gry na instrumencie po profesjonalną szkołę online – na przykładzie szkoły gitarowej to kolejny webinar w ramach akcji Kulturawsieci przeznaczony dla twórców, artystów oraz wszystkich osób zainteresowanych kulturą i szukających odpowiedzi na pytanie, jak ludzie sztuki mogą odnaleźć się w świecie cyfrowym.

Webinar odbędzie się na profilu: https://www.facebook.com/CKFabryka
Termin: 21 maja 2020 roku, godz. 18.00

Bartosz Zelek, znany w sieci pod pseudonimem Bazok, opowie o tym, jak za pomocą platformy YouTube i Patronite.pl udało mu się przekształcić kanał dla pasjonatów gitary w potężną szkołę gitarową online.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się nie tylko, jak zacząć, ale poznają również narzędzia oraz metody pracy w Internecie, a także otrzymają odpowiedzi na nurtujące ich pytania m.in.

  • Kanał na YouTube – czy warto zaczynać od darmowych lekcji?
  • Jaki sprzęt do nagrań i oprogramowanie do montażu są niezbędne?
  • Czy mecenat kultury istnieje i gdzie szukać sponsorów?
  • Sposoby zarabiania w Internecie – zajęcia, warsztaty, współpraca z firmami, markami, sklep internetowy – i jak z nich korzystać?

Zapraszamy!
#uptone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj