Kontroler Pioneer DDJ-RZX

0

Pioneer DDJ-RZX jest flagowym kontrolerem softu Rekordbox DJ. Firma zachwala swój produkt jak tylko się da, ale trzeba przyznać, że ma czym się pochwalić.

Zacznijmy może najpierw od podstawowych cech jakimi przedstawia się kontroler.
DDJ-RZX działa pod dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, mianowicie Microsoft Windows OS oraz Apple Mac OSX.
Na panelu znajdziemy trzy ekrany dotykowe o przekątnej 7 cali każdy.
Sprzęt to połączenie multiplaerów Pioneer CDJ-2000NXS2 z instalacyjnym mikserem DJM-900NXS2. Na pokładzie urządzenia, oprócz typowych dla kontrolerów Performace Pads, otrzymujemy również zewnętrzną jednostkę efektową pozwalającą na pracę z mikrofonami. Dzięki temu, Pioneer DDJ-RZX daje nam takie możliwości jak chociażby Combo FX, Sampler Repeat, Release FX, czy zewnętrzny Sound Colour FX.

Pioneer, dzieki wprowadzeniu obsługi Rekordbox Video, stworzył jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu na rynku. Pozwala tym samym, na integracje cyfrowego DJingu i VJingu na niespotykaną skalę. Tym bardziej, że wszystkie te możliwości odnajdziemy w jednym tylko urządzeniu.

Pioneer DDJ-RZX nie jest sprzętem tanim. Jednak w kwocie bliskiej 12 000 PLN otrzymamy sprzęt skończony, w pełni wartościowy, dający mnóstwo możliwości, których ograniczeniem może być tylko i wyłącznie nasza muzyczna wyobraźnia.

Więcej informacji na stronie producenta www.pioneerdj.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj