Kompresor KLARK TEKNIK 1176-KT

0

Zapewniając o nieskazitelnej jakości brzmienia, firma KLARK TEKNIK ogłasza wejście na rynek kompresora FET 1176-KT, oddając hołd klasycznemu modelowi 1176LN. Całkowicie zmodernizowany, z dyskretnym torem sygnałowym, z transformatorami wejściowymi i wyjściowymi zaprojektowanymi przez firmę Midas, FET 1176-KT zapowiada się nad wyraz ciekawie.

Upakowany w stalowej obudowie rack 2U, kompresor 1176-KT, posiada na swym pokładzie szereg udogodnień rewelacyjnie sprawdzających się w warunkach tras koncertowych. Wspaniale wykonana obudowa wydaje się być odporną na trudne warunki tras. Wysokiej jakości złącza XLR Neutrik zapewniają natomiast niezawodone połączenie audio.
Kompresor posiada również bardzo ciekawą funkcję wykrywania napięcia elektrycznego, do którego został podłączony. Zatem, wyjeżdżając do jakiegokolwiek kraju, kompresor sam wykryje jakie napięcie jest mu dostarczane i dostosuje się do panujących warunków.

Kompresor FET 1176-KT oferuje nam cztery poziomy kompresji

  • 4:1 – umiarkowana kompresja sygnału
  • 8:1 – silna kompresja
  • 12:1 – średnie limitowanie sygnału
  • 20:1 – limitowanie silne

Tryb All-button przeznaczony jest głównie do agresywnych wokali. Jednak równie skutecznie sprawdza się przy zastosowaniu na bębny, bas, gitarę czy mikrofony ambientowe. Kompresor FET 1176-KT posiada również takie funkcje jak Attack i Release.
Nawiązaniem do klasycznego 1176LN jest miernik VU, podświetlany w klasyczny sposób. Wskazówka pokazuje redukcję wzmocnienia lub poziom wyjściowy, zależnie od wybranego przycisku miernika.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.audioplus.pl lub stronę producenta www.music-group.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj