Kelsea Ballerini i jej wyjątkowy Sennheiser z kryształkami Swarovskiego!

0

Podczas tegorocznej gali muzycznej CMA Awards, fani piosenkarki mogli zobaczyć i usłyszeć nie tylko wybitną wokalistkę, którą bez wątpienia jest Kelsea Ballerini ale także jej wyjątkowy mikrofon marki Sennheiser!

Profesjonalne systemy bezprzewodowe marki Sennheiser z linii Digital 6000, znane są w branży muzycznej od wielu lat, dostarczając brzmienie najwyższej jakości oraz zapewniając wysoką stabilność pracy. Nie dziwi zatem fakt, że system ten został wykorzystany podczas tegorocznej, 53-ej gali muzycznej CMA Awards, którą uświetniła nominowana do tej nagrody w kategorii “wokalistka roku” tytułowa Kelsea Ballerin, wykonując swój singiel „Homecoming Queen”.

Podczas występu błyszczała nie tylko sama artystka ale również jej wyjątkowy, customowy mikrofon Sennheiser SKM 6000 w połączeniu z kapsułą MD 9235. Mikrofon został ozdobiony dziesiątkami czarnych kryształów Swarovski! Inżynier audio Chris Diener, współpracujący z Kelsea Ballerini sam przyznał, że „to nie tylko świetnie brzmiący mikrofon, ale również część jej wyglądu. Zabieramy go nie tylko na kameralne występy akustyczne ale również na duże areny”

Bardzo pozytywnie wyrażał się także o systemie Sennheiser Digital 6000:

„Używamy systemu Digital 6000 już od dwóch lat. Zanim zaczęliśmy go używać, zdecydowaliśmy się na tzw. ślepy test kilku systemów. Wszyscy jednomyślnie zdecydowaliśmy się na Sennheisera.”

Cały artykuł dostępny w linku: https://en-us.sennheiser.com/mediaroom/sennheiser-digital-6000-delivers-ultra-stable-wireless-performance-unmatched-sound-quality-during-53rd-annual-cma-awards

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl/digital-6000
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here