Pearl Masters Maple Complete i Miguel Lamas w akcji!

0

Chcecie poznać opinię młodego ale już uznanego perkusisty na temat zestawu Pearl Masters Maple Complete? Zapraszamy zatem do poniższego tekstu i materiału video, w którym Miguel Lamas ogrywa swój najnowszy nabytek!

“To, co naprawdę kocham w Masters Maple Complete, to jego ciepły, wyartykułowany dźwięk. Jestem również w stanie z łatwością dostroić zestaw do wszystkich moich preferencji dźwiękowych…” To tylko wycinek tego co usłyszcie w poniższym materiale video, jaki przygotował producent we współpracy z perkusistą. Zapraszamy do oglądania i słuchania:

Zestawy perkusyjne Pearl Masters Maple Complete zawsze kojarzono i utożsamiano z profesjonalnymi instrumentami do zadań koncertowych! Otwarte i niezwykle uniwersalne brzmienie z wydłużonym sustainem pokachało już wielu bębniarzy na całym świecie.

Seria Masters Maple Complet od Pearl Drums to zdecydowanie półka profesjonalna, skierowana do bębniarzy, którzy mają już mocno sprecyzowane wymagania dźwiękowe. Ten klonowy zestaw zbudowano z 6-warstwowej sklejki wysokiego gatunku, oferujące pełne i okrągłe brzmienie, szczególnie preferowane przez rockowych bębniarzy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

A na koniec jeszcze jeden wykon, który wyszedł niedawno spod pałek Andre Hilgers 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here