JX EDM LIVE Clubs China z nagłośnieniem Alcons Audio

150

JX Investment Group jest jedną z wiodących chińskich marek rozrywkowych. Grupa niedawno uruchomiła JX EDM LIVE, nowe wysokiej klasy kluby taneczne, w których systemy nagłośnieniowe Alcons Audio zapewniają klientom najlepsze wrażenia odsłuchowe.

JX EDM LIVE obejmuje obecnie dwa kluby, jeden w Yulin w prowincji Guangxi, a drugi w Wúzhōu w prowincji Guangxi. Oba są dużymi obiektami o powierzchni 640 m2 i wysokości 18 m2. Firma EX z siedzibą w Kantonie została poproszona przez JX Investment Group o zaprojektowanie systemów audio zapewniających głębokie, niskie częstotliwości i czyste wysokie tony.

„W Chinach rynek klubów EDM jest bardzo konkurencyjny. Kluby korzystają z nagłośnienia wysokiej klasy, ponieważ klienci chcą najlepszej jakości muzyki. Po przetestowaniu sprzętu dwóch innymi wiodących marek JX Investment Group wybrał Alcons Audio. Technologia pro-ribbon spełniła ich zapotrzebowanie na najlepszy dźwięk i zasięg”.
– Locky Deng, kierownik marketingu chińskiego dystrybutora Alcon Audio, EAD

Inżynier projektu EAD, Kanon, wybrał system Alcons Audio składający się z ośmiu wielkoformatowych podwójnych trójdrożnych 14-calowych modułów LR28 oraz siedmiu uniwersalnych 12-calowych monitorów VR12. Jako subwoofery zainstalowano 15 podwójnych, 18” BF362 o wysokiej wydajności oraz 21″ subwoofer BQ211.

Systemy Alcons zostały zainstalowane przez firmę Donbn Audio z siedzibą w Kantonie, a każdy z nich jest zasilany i kontrolowany przez dziewięć wzmacniaczy Sentinel10. Jako okablowanie wyposażono Alcons SIS ™ do tłumienia systemu, jeszcze bardziej redukując zniekształcenia i utrzymując jakość wyjściową każdego elementu tak spójną, jak to możliwe.

„EDM potrzebuje czystych ultra niskich częstotliwości. Połączenie LR28, VR12, BF362 i BQ211 w systemach doskonale odtwarza muzykę w jakości hi-fi przy poziomach ciśnienia akustycznego, Ponadto oprogramowanie do zdalnego sterowania Alcons ALControl sprawia, że konfigurowanie i monitorowanie systemów jest bardzo proste.” ”- mówi Kanon.

JX Investment Group planuje obecnie budowę większej ilości klubów JX EDM LIVE.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl