Joyo JDI-48 – DI-box i Reamp Box w jednym

0

DI-box to rzecz nieodzowna na scenie i w studiu, a urządzenie do reampingu również bywa przydatne, szczególnie w nagraniach gitar elektrycznych i basowych – a co gdyby połączyć je w jednej obudowie? Firma Joyo właśnie to zrobiła…

Joyo JDI-48 podzielono na dwie sekcje. Jedna z nich to aktywny DI-box zasilany fantomowo napięciem +48 V przez kabel XLR z preampu mikrofonowego. Obejmuje dwa gniazda jack 1/4“, z których pierwsze jest wejściem instrumentalnym, a drugie może działać jako wyjście Thru lub jako wejście kanału prawego przy podłączeniu źródła stereofonicznego (sygnał następnie jest sumowany do mono). Na wejściu można aktywować filtr górnoprzepustowy ustawiony na 80 Hz o spadku – 6 dB na oktawę, a także pad – 15 dB. Symetryczne wyjście XLR (mono) ma możliwość odcięcia masy oraz odwrócenia polaryzacji sygnału.

W sekcji Reamp znajdziemy wejście XLR/jack combo dla sygnału liniowego, opcjonalne odcięcie masy, regulację poziomu wyjściowego oraz gniazdo wyjściowe jack 1/4“ do wzmacniacza instrumentalnego. Obie sekcje mogą pracować równocześnie, nawet niezależnie od siebie! Dzięki takiemu zestawowi funkcji w jednej obudowie Joyo JDI-48 z pewnością zainteresuje szczególnie gitarzystów i basistów, a także realizatorów nagrań często pracujących z gitarami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj