JBL SRX900 w akcji na „Dniach Ozorkowa 2024”

277
Dni-Ozorkowa-2024-z-JBL-Professional-SRX900

Sezon plenerowych imprez w pełni, a „Dni Ozorkowa 2024” to wydarzenie, które przyciągnęło liczne grono uczestników zarówno atrakcyjnym repertuarem, jak i perfekcyjną oprawą dźwiękową z systemem JBL SRX900 na czele!

Tegoroczna edycja „Dni Ozorkowa” była nie tylko okazją do zabawy przy muzyce znanych zespołów, ale także do podziwiania zaawansowanej technologii dźwiękowej. Centralnym elementem nagłośnienia był system JBL Professional SRX900, który w konfiguracji:

  • 16 x SRX910LA (8 na stronę)
  • 6 x SRX928S w ustawieniu end-fired LR, 3 rzędy, strojone na 71,6Hz oraz 63Hz
  • 4 x SRX906LA jako mono frontfill

zapewnił doskonałe doznania akustyczne. Dzięki precyzyjnemu ustawieniu, system na odległość 50 metrów gwarantował różnicę poziomów dźwięku rzędu jedynie 6dB między początkiem a końcem placu.

Dni-Ozorkowa-2024-z-JBL-Professional-SRX900

Na scenie wystąpiły m.in. zespoły Closterkeller oraz IRA, których koncerty obsługiwali doświadczeni realizatorzy dźwięku – Bartek Grabowski i Marcin Limek. Ich profesjonalizm i umiejętności sprawiły, że każdy dźwięk był wyraźnie słyszalny, niezależnie od warunków pogodowych.

Marcin Limek, realizator zespołu IRA, podkreślał: „System sprawdza się w plenerze, nie gra do tyłu, dobrze pokrywa, jest idealnie wyrównany – tutaj wszystko się zgadza. Pracować na nowej aplikacji JBL Performance to czysta przyjemność, jest intuicyjna i bezproblemowa. Co ważne, SRX900 sprawdza się również w przypadku muzyki rockowej, a to wymagający gatunek i ten system nie rozczarował. Pomimo tego, że pogoda dostarczyła problemów, system sprawdził się znakomicie.”

Dni-Ozorkowa-2024-z-JBL-Professional-SRX900

Tegoroczna edycja „Dni Ozorkowa” to dowód na to, że plenerowe imprezy mogą być organizowane na najwyższym poziomie technicznym. Każde takie wydarzenie, niezależnie od swojej skali, wnosi coś wyjątkowego do kulturalnej mapy regionu, pokazując, że jakość dźwięku jest równie ważna jak sama muzyka.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl