JBL Professional VTX A12 na Juwenaliach Szczecin 2024

360
Juwenalia-Szczecin-2024_JBL-VTX-A12

Podczas tegorocznych Juwenaliów w Szczecinie, jednej z największych imprez w regionie, firma Wsound zadebiutowała ze swoim najnowszym nabytkiem – systemem nagłośnieniowym JBL Professional VTX A12.

W ciągu trzech dni festiwalu na scenie wystąpili artyści tacy jak Mimikyu, Velow, Margaret, Igo, Kult, Czibo, Młody Bladi, Queenkutee, DJ Soina, Słoń, Young Multi, Otsochodzi, Avi, Szpaku, ReTo, Guzior, Julia Bury, Dawid Tyszkowski, Lemon, Kwiat Jabłoni, Błażej Król oraz Catz ‘N Dogz.

Juwenalia-Szczecin-2024_JBL-VTX-A12

Doskonała konfiguracja nagłośnienia

Firma Wsound od lat współpracująca z marką JBL Professional, doskonale sprawdziła się w roli organizatora nagłośnienia. Na tegorocznych Juwenaliach wykorzystano imponujący zestaw sprzętu: 24 basy JBL G28, 24 moduły JBL VTX A12, a także mniejszy system VTX A6 wsparty przez subwoofery JBL B15. Na sidefilu również znalazły się systemy JBL. Dodatkowo, 14 monitorów JBL M22 zapewniło niezbędne wsparcie na scenie.

Sukces nowego systemu

Po festiwalu Mariusz Węgiełek, właściciel firmy Wsound, podkreślił sukces nowej inwestycji:Po kilkudniowym festiwalu, gdzie za sterami stało wielu świetnych realizatorów dźwięku możemy powiedzieć tylko jedno – świetna inwestycja! Kolejny set JBL-a – tym razem VTX A12 to zakup, który możemy uznać za jeden z bardziej trafionych w historii firmy.”

Juwenalia-Szczecin-2024

Udany początek sezonu

Premiera systemu VTX A12 podczas Juwenaliów w Szczecinie była spektakularnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wsound pokazał, że jest w stanie zorganizować tak duże wydarzenie na najwyższym poziomie. To dopiero początek sezonu, a firma już zaprezentowała się z najlepszej strony, co zapowiada dalsze sukcesy z systemem JBL VTX A12.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl