Islandzki Teatr Narodowy wybrał cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 6000

0

Islandzki Teatr Narodowy dokonał kolejnej ważnej inwestycji w zakresie systemów bezprzewodowych. Wybór padł na cyfrowy system Digital 6000 wraz z ultrakompaktowymi bodypackami SK 6212 od Sennheiser.

Najważniejsze miejsce sztuki w Reykjaviku regularnie przyciąga ogromną publiczność, która oczekuje najwyższej jakości za każdym razem kiedy kurtyna idzie w górę. Właśnie dlatego, Kristinn Gauti Einarsson, dyrektor zarządzającej sekcją dźwięku w National Theatre of Iceland zdecydował się na inwestycję w cyfrowy system Digital 6000 wraz z ultrakompaktowymi bodypackami SK 6212.

Trzy spektakle każdego dnia i ponad 10 premierami każdego roku na pięciu scenach, National Theatre of Iceland zapewnia fantastyczną oprawę dźwiękową, jakiej można by oczekiwać od  miejsca takiej klasy. Jednak teatr jest obsługiwany przez mniejszy zespół i mniejszy budżet niż większości teatrów narodowych.

Jak zatem udaje osiągnąć się taki sukces? Einarsson zdradza sekret: przez sześć lat pracował z tym samym kompozytorem, scenografem i reżyserem. „To niesamowite zaczynać nowe, świetne przedstawienia z tym samym zespołem. Nasza współpraca i koordynacja stają się coraz lepsze. Odnieśliśmy sukces, ponieważ 90 procent pracy to komunikacja – a dobra komunikacja daje dobre rezultaty. To zaufanie i relacje obejmują również sprzęt. W naszym teatrze używano Sennheisera w przeszłości, a ich produkty są solidne. Z załogą, którą współpracuję, ważne jest, aby sprzęt był równie intuicyjny i tak samo niezawodny.”

“Zakup cyfrowego systemu Sennheiser Digital 6000 to inwestycja w przyszłość – dodaje Einarsson – podobnie jak miniaturowe nadajniki SK 6212, które są bardzo wygodną opcją dla teatrów. Można je łatwo ukryć, a aktorzy czasami zapominają, że je noszą. Nie musimy już martwić się o baterie, ponieważ SK 6212 działają przez cały dzień! Ponadto technologia akumulatorów pomaga zespołowi zmniejszyć wpływ na środowisko.”

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj