Grammy Awards 2023 z nagłośnieniem JBL Professional

0
Grammy-Awards-2023-JBL-Pro

Tegoroczna 65. ceremonia wręczenia nagród Grammy odbyła się w crypto.com Arena w Los Angeles. Ta najbardziej prestiżowa impreza muzyczna została nagłośniona potężnym systemem od JBL Professional.

Crypto.com Arena w Los Angeles odbyła się 65 ceremonia wręczenia nagród Grammy (prestiżowych amerykańskich nagród muzycznych). Poprowadzili ją Trevor Noah, Jill Biden (pierwsza dama USA), Cardi B, Dwayne „The Rock” Johnson, Jamesa Corden, Billy Crystal, Viola Davis, Shania Twain i Olivia Rodrigo. Nagrody zostały przyznane w 91 kategoriach. Tegoroczne nominacje zdominowała Beyonce, która była nominowana aż w dziewięciu kategoriach. Zaraz po niej uplasowali się Kendrick Lamar (osiem nominacji) oraz Adele i Brandi Carlile (siedem nominacji). 

Najwięcej nagród zebrały Beyonce (stała się najbardziej nagradzaną artystką na Grammy i ma ich łącznie 32) i Brandi Carlile. Album roku powędrował do Harry’ego Stylesa, nagranie roku do Lizzo, a utwór roku do Bonnie Rait. Najlepszą nową artystką okazała się Samara Joy.

Grammy-Awards-2023-JBL-Professional

JBL Professional, oficjalny partner dźwiękowy GRAMMY Awards, towarzyszył tej imprezie już po raz 11 i napędzał różne wydarzenia i imprezy związane z rozdaniem nagród GRAMMY przez cały tydzień, tworząc niezapomniane i nieoczekiwane wrażenia dla uczestników. Główne wydarzenie zostało nagłośnione potężnym systemem JBL Professional, napędzanym wzmacniaczami Crown:

  • 86 x VTX A12
  • 20 x VTX S28 subwoofer
  • 36 x VerTec 4886
  • 22 x Crown Vrack

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj