EditorsKeys: Pracuj szybciej i wygodniej!

300
EditorsKeys-FL-Studio-keyboard
EditorsKeys-FL-Studio-keyboard

Dzięki firmie SoundStation, na polskim rynku dostępne są produkty brytyjskiej marki EditorsKeys, specjalizującej się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych i silikonowych nakładek dedykowanych do pracy z platformami DAW. Czy taka inwestycja ma sens?

Odpowiedź w zasadzie może być tylko jedna. Oczywiście, że tak! Komfort pracy jest w tym przypadku bardzo istotny nie tylko ze względu na czas, którego najczęściej nam brakuje. Nie zwykle ważnym aspektem jest także skupienie się na tym co mamy zrobić, a nie na szukaniu odpowiednich skrótów na klawiaturze bądź co gorsza odnajdywanie ich w zaawansowanym menu. EditorsKeys postanowił nam to znacząco ułatwić. Dzięki ich klawiaturom uzyskasz możliowość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW  takich jak: CUBASE, ABLETON, FL STUDIO, Pro Tools, Reason, Bitwig, Logic PRO X i wielu innych.

Każdy kto chociaż trochę czasu poświęcił na pracę w jakimś programie wie, jak dużym ułatwieniem i krokiem naprzód jest sprawne korzystanie ze skrótów klawiszowych oraz tworzenie swoich własnych dedykowanych skrótów.

Oczywiście, możemy część z nich zapamiętać i korzystać z nich z pamięci. Najczęściej jednak pamięta się te popularne, często używane skróty, zapominając jednocześnie o tych równie przydatnych, choć trochę rzadziej wykorzystywanych. I tutaj na ratunek nam przychodzi firma EditorsKeys. Wypisane na klawiaturze lub nakładce bardziej i mniej popularne skróty. Dodatkowo w bardzo przemyślany sposób kolorystycznie wskazując nam te, które łączone są z kilku klawiszy, zdecydowanie ułatwia pracę.

Editors-Keys-Ableton-Live-Keyboard
EditorsKeys: Ableton Live Keyboard

Korzystając z klawiatury i dodatkowo zapamiętując wzrokowo uczymy i zapamiętujemy większą ilości skrótów, co jeszcze bardziej przyśpiesza pracę gdy nie poświęcamy czasu na szukanie odpowiedniej kombinacji klawiszy. Sama klawiatura wykonana jest jakościowo naprawdę dobrze. Klawisze o małym skoku pozwalają nam na wygodną i cichą pracę. Modele w wersji przewodowej są również podświetlane, co pomaga przy pracy w ciemnym pomieszczeniu. Nakładki natomiast dobrze leżą na dedykowanych klawiaturach i się nie ślizgają.

EditorsKeys-serato-dj-keyboard-covers-for-macbook
EditorsKeys: Serato DJ keyboard covers

Wadą może być brak dodatkowych konfigurowalnych klawiszy, co czasami przydaje się przy tworzeniu własnych skrótów klawiszowych lub szybkich odnośników, jednak nie jest to aż tak niezbędne.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.editorskeys.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl