Dlaczego warto kupować sprzęt muzyczny z polskiej dystrybucji?

0

Zagraniczne sklepy (choć nie tylko) kuszą atrakcyjnymi cenami, a nam przecież zależy żeby kupić jak najtaniej. Tylko czy najtaniej zawsze znaczy “najtaniej” i najlepiej? Już 10/09 (czwartek) o godz: 17:00 zapraszamy Was na rozmowę z Michałem Dybusem w sklepie KEY STORE. Dowiecie się między innymi, dlaczego warto kupować sprzęt JBL Professional z polskiej dystrybucji.

KEY STORE wraca z cotygodniowymi transmisjami na żywo. Po raz kolejny w murach sklepu zawita gość, a transmisja będzie mieć charakter rozmowy. Oczywiście nie zabraknie czasu na Wasze pytania.

W czwartek o godzinie 17:00 odbędzie się rozmowa na żywo z Michałem Dybusem, przedstawicielem firmy dystrybucyjnej ESS Audio. ESS Audio ma pod swoimi skrzydłami takie marki, jak m.in. Soundcraft, JBL, AKG, Crown, Lexicon, DBX. Rozmowa będzie  dotyczyć przede wszystkim tytułowego tematu, czyli dlaczego warto kupować produkty z polskiej dystrybucji.

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale FB sklepu, a wszystkie szczegółu znajdziecie w linku: https://www.facebook.com/events/323691065510877

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here