d&b audiotechnik na trasie Natalii Nykiel “Total Tour”

0

26 października rozpoczęła się “Total Tour”, czyli jesienna trasa koncertowa Natalii Nykiel. Podczas koncertów wokalistka promuje swój najnowszy krążek – “Dyskordia”.

Jednak nie o wokalistce będziemy tu teraz pisać (o nowym albumie i trasie przeczytacie TUTAJ). Tym razem prezentujemy Wam kilka zdjęć systemu nagłośnieniowego serii V od d&b audiotechnik, należącego do firma GMBprosound, która zajmuje się oprawą techniczną trasy.

Seria V to, według wielu realizatorów, zestaw o świetnych parametrach: duży headroom, wysoka moc i dynamika, a najwyższej jakości oprogramowanie pozwala na uzyskanie płaskiego pasma przenoszenia. Jest idealnym rozwiązaniem, stworzonym z myślą o firmach nagłośnieniowych i koncertach dużego formatu. Jedną z jego większych zalet jest możliwość używania zestawów jednocześnie do nagłośnienia frontowego i np. jako outfill lub delay. System jest też skalowalny, dzięki czemu bardzo elastyczny.

Systemy d&b charakteryzują się niezwykłą elastycznością. Nie ma tu mowy o odseparowanych elementach. Każda część systemu – jak zestaw głośnikowy, wzmacniacz, oprogramowanie – jest w pełni integrowalna z ekosystemem d&b. Dzięki takiemu podejściu, użytkownik może łączyć ze sobą elementy różnych systemów na potrzeby konkretnego projektu. Elastyczność i integralność produktów d&b, a przede wszystkim ich neutralna charakterystyka brzmieniowa, sprawiają, że można też z łatwością przechodzić ze starszego systemu na nowszy oraz łączyć zestawy różnych serii w jednej produkcji.

Więcej o systemie V znajdziecie na stronie producenta www.dbaudio.com i na stronie polskiego dystrybutora, firmy www.konsbud-audio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here