CKMOVA Vocal M TLX – korzystaj bezprzewodowo z ulubionego mikrofonu!

274
CKMOVA-Vocal-M-TLX

Mobilność i łatwość w poruszaniu się po scenie przez wokalistów to lepszy kontakt z publicznością i większy komfort śpiewania. A co jeśli twój ulubiony mikrofon wymaga kable ? Z pomocą przychodzi uniwersalny nadajnik xlr CKMOVA Vocal M TLX.

CKMOVA Vocal M TLX to bezprzewodowy nadajnik XLR który daje możliwość rozszerzenia zestawu bezprzewodowego z serii Vocal M [Pisaliśmy o niej TUTAJ] o kolejny bezprzewodowy mikrofon doręczny. Nadajnik ten możemy używać zamiennie w zestawach podwójnych bądź użyć go jako rozbudowanie zestawu pojedynczego z serii Vocal M.

CKMOVA-Vocal-M-TLX

Wielką zaletą nadajnika jest zasięg do 150 metrów, dzięki czemu praca za jego pomocą cechuje się zauważalnym komfortem. Wbudowane zasilanie phantom +48V pozwala także podłączyć do niego mikrofon pojemnościowy i cieszyć się z głębokiego, naturalnego i wyraźnego dźwięku. Wpływ na wygodę ma także wytrzymała bateria pozwalająca na maksymalnie 12 godzin działania bez przerwy. Wytrzymała, metalowa konstrukcja, sprawia że można korzystać z urządzenia bez obaw o jego uszkodzenie, a na ekranie nadajnika można monitorować siłę  sygnału dźwięku. Co równie ciekawe i ważne, nadajnik wyposażony jest w niezależny rejestrator, nagrywający sygnał na karty MicroSD do pojemności 32GB.

Sugerowana cena: 699 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl