BOSS FS-1-WL: bezprzewodowy przełącznik nożny nie tylko do efektów!

0
BOSS-FS-1-WL

Nożne i bezprzewodowe sterowanie partyturami, DAW-em, instrumentami, efektami czy nawet odtwarzaczami muzyki jak YouTube? Teraz to wszystko jest możliwe dzięki nowemu, bezprzewodowemu przełącznikowi nożnemu BOSS FS-1-WL i technologii Bluetooth!

BOSS FS-1-WL to kompaktowy i w pełni konfigurowalny kontroler nożny wykorzystujący technologię Bluetooth do komunikowania się z Waszym ulubionym sprzętem czy programem. Oczywiście w razie potrzeby nie ma przeszkód aby podłączyć go do dowolnego urządzenia za pomocą kabla MIDI.

Korzystając z aplikacji edytora FS-1-WL na komputerze lub smartfonie, możecie zmienić wstępnie skonfigurowane ustawienia, aby obsługiwać praktycznie każdą aplikację lub urządzenie MIDI. Możecie przypisać do przełączników nożnych polecenia klawiszowe, albo pojedyncze naciśnięcia klawiszy, albo kombinacje klawiszy funkcyjnych, takich jak shift i control lub włączyć tryb MIDI i ustawić własne komunikaty PC i CC dla swoich urządzeń. Można też stworzyć bibliotekę konfiguracji dla różnych potrzeb.

BOSS FS-1-WL

Jak zapewnia producent, przełączniki nożne są ciche i łatwe do naciśnięcia, bez odgłosów klikania, które mogłyby zakłócić Waszą przestrzeń roboczą lub występ. Diody LED zapewniają dobrą widoczność i mogą być ustawione na różne kolory za pomocą edytora. Dwie baterie alkaliczne AAA zapewniają do 14 godzin pracy w podróży, a zasilanie sieciowe jest możliwe przez opcjonalny adapter BOSS PSA.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj